Rusza e-sportowa Liga Mistrzów w PES 2018

Gratka dla fanów wirtualnej piłki nożnej.

Konami i Wydawnictwo Techland ogłaszają szczegóły oficjalnej e-sportowej Ligi Mistrzów UEFA – PES LEAGUE WORLD TOUR 2018. Sieciowe kwalifikacje do PES League Online Championship 2018 Season 1 rozpoczynają się dziś.

Gracze już teraz mogą powalczyć o kwalifikację do rundy azjatyckiej. Jest ona pierwszą z trzech, które wyłonią uczestników finałowej rundy PES LEAGUE WORLD TOUR 2018. Rudna azjatycka odbędzie się w Tokio w styczniu 2018 roku. Weźmie w niej udział 16 graczy. Osiem miejsc przypadnie czołowym graczom poprzedniego sezonu PES League. Pozostali zostaną wyłonieni spośród uczestników startującego jutro pierwszego sezonu PES League Online Championship 2018.

Premiery gier (9-15 października 2017). Koniec pewnej epoki w CoD, II wojna światowa, mocny horror…

E-sportowa PES LEAGUE WORLD TOUR 2018 ma za zadanie wyłonić najlepszego na świecie gracza w nowej odsłonie piłkarskiej serii Konami. Oprócz rundy azjatyckiej, odbędzie się szereg innych turniejów offline włącznie z rundą amerykańską i europejską, które zaplanowano na wiosnę 2018 roku. Gracze z największą ilością punktów rankingowych zakwalifikują się do finałowego turnieju rozgrywanego w lecie 2018. W nadchodzącym sezonie odbędzie się również rywalizacja w nowym trybie kooperacji (ruszy wraz z amerykańską rundą turnieju).

Źródło: Techland

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.