Ogromne zmiany dzisiaj trafiają na boisko

Zobaczcie, co się dzisiaj zmienia w PES 2018.

Wydawnictwo Techland wraz z deweloperem PES 2018 – Konami, ogłaszają, że od 16 listopada dostępne będzie kolejne uaktualnienie ostatniej odsłony piłkarskiej serii. Data Pack 2.0 zadebiutuje na wszystkich platformach w czwartek 16 listopada.

Aktualizacja zawiera nowe zdjęcia piłkarzy, kolejne licencjonowane stroje i piłkarskie buty, poprawione modele twarzy oraz dwa nowe stadiony. Gracze będę mogli rozgrywać mecze na obiektach Arsenalu – londyńskim Emirates Stadium, oraz Estadio Nacional de Chile czyli największym w tym kraju obiekcie, położonym w Santiago (tylko na PlayStation 4, Xbox One i PC). Dodatkowo w trybie myClub w formie Legendy pojawi się zapowiadany wcześniej David Beckham.

Data Pack 2.0 w liczbach:

– Ponad 1000 nowych i uaktualnionych zdjęć piłkarzy
– 65 zaktualizowanych licencjonowanych kompletów strojów
– 9 nowych par piłkarskich “korków”
– Ponad 40 zaktualizowanych modeli twarzy zawodników takich jak Phillipe Coutinho (Liverpool), Gianluigi Donnarumma (AC Milan) I André Silva (AC Milan)
– Nowe tła do wywiadów i scenek w trybie Master League dla klubów partnerskich: Arsenal, AC Milan, CR Vasco Da Gama (tylko na PlayStation 4, Xbox One i PC)

PES 2018 dostępny jest od września na PlayStation 4, Xbox One, PC, PlayStation 3 oraz Xbox 360. Dystrybutorem Pro Evolution Soccer I gier Konami w Polsce jest Wydawnictwo Techland.

Źródło: Techland

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.