Polscy gracze i fani piłki nożnej czekali na taką wiadomość

Polscy gracze i fani piłki nożnej czekali na taką wiadomość
Filmiki z gier Gamescom 2017 Newsy PC PS3 PS4 Targi Gamescom X360 XOne

Teraz granie w PES będzie przyjemniejsze.

Poprzednia odsłona piłki nożnej od Konami nie uraczyła nas polskimi nazwiskami w reprezentacji, zatem musieliśmy kopać gałę Parkerem czy też Lunghim. W PES 2018 sytuacja będzie już inna…

Konami informuje, że wykupiło licencję na Anglię, Belgię, Walię oraz właśnie Polskę. Szykujcie się zatem na prawdziwego Lewandowskiego, Piszczka, Błaszczykowskiego i resztę drużyny.

Przypominamy, że Pro Evolution Soccer 2018 pojawi się na PCPlayStation 4Xbox OnePlayStation 3 i Xbox 360. Piłka potoczy się 12 września w Stanach Zjednoczonych, a dwa dni później pobawimy się na rynku europejskim.

Martwiliście się o grafikę w PES 2018 na PC? To zobaczcie ten filmik

Poprzednie odsłony Pro Evolution Soccer na PC nie zachwycały oprawą wizualną i bliżej im było do tego, co mogliśmy oglądać na last-genach niż na PS4 i Xbox One.

Fani grania na blaszakach niepokoili się zatem, jak będzie w przypadku nadchodzącego PES 2018. Czy Konami ponownie pójdzie na łatwiznę? Dzisiaj możemy podać odpowiedź – NIE!

W sieci wylądował zwiastun PES 2018 na PC i jak możecie zobaczyć, gra prezentuje się na komputerach o wiele lepiej niż zeszłoroczna odsłona.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie