Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

PES 2016 oraz MGS V zadziałają w 1080p/60 fps na Xboksie One?

Takie zapewnienia składa samo Konami – pisze jeden z francuskich serwisów internetowych.

Dziennikarze portalu Gamekyo twierdzą, że mieli przyjemność przetestowania PES 2016 oraz Metal Gear Solid V: The Phantom Pain na konsoli Xbox One i pierwsze, co rzuca się w oczy, to wysoka jakość wyświetlanego obrazu. Czyżby oba tytuły miały chodzić w rozdzielczości 1080p oraz płynności 60 klatek na sekundę?

Wspomniany serwis zapytał o to Juliena Mercerona, który w firmie Konami zajmuje stanowisko Worldwide Technology Director. Ponoć potwierdził on, że tak właśnie będzie, a wszystko dzięki nowemu Software Development Kit (SDK), pomagającemu deweloperom przy tworzeniu gier na Xboksa One.

Czy rzeczywiście zobaczymy taką jakość? Okaże się po premierze.

Przypominamy, że PES 2016 debiutuje 18 września tego roku. Tytuł pojawi się wówczas na PC oraz konsolach PlayStation 3, PS4, Xbox 360 i Xbox One.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain pojawi się z kolei na konsolach (te same co przy PES 2016) 1 września, a na blaszakach dwa tygodnie później.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się