Patch 2.4.0 do Diablo III coraz bliżej. Znamy szczegóły

Już wiemy co dokładnie znajdzie się w oczekiwanym od dawna przez graczy patchu 2.4.0 do Diablo III.

Blizzard podał szczegóły odnośnie najnowszej aktualizacji do jednego ze swoich flagowych produktów. Trzeba przyznać, że wprowadza on naprawdę sporo nowości do gry, która jakby nie było, ma już 4 lata. Poniżej znajdziecie dokładne opisy. Co do daty wydania, Blizzard nie chce jej ujawnić, ale producent zapytany na forum o premierę odpowiada w taki sposób:

Standardowo wprowadzamy aktualizacje w nocy z wtorku na środę. Nie podajemy jednak dokładnej daty, abyście nie byli rozczarowani w razie opóźnień – czytamy na forum Blizzarda.


Łapcie zwiastun oraz szczegóły patcha 2.4.0 do Diablo III:

Wyspa Szarej Pustki i tereny poza nią

Choć nie potrzebuję odpoczynku, gdybym miała zrobić sobie przerwę od swych obowiązków, z pewnością rozważyłabym wizytę w zacisznym miejscu, jakim jest ta zapomniana, pełna sekretów wyspa. Krwiożercze bestie, okultystyczne tajemnice i całkowicie zniszczona cywilizacja? Nawet z odległych wybrzeży opustoszałej Zachodniej Marchii wyczuwam działanie złowrogich sił. Jakież to orzeźwiające.

Rozproszone resztki Sabatu wreszcie do czegoś się przydały i oczyściły gruzy po zawalonych schodach w zrujnowanej Posiadłości Leoryka. Może warto sprawdzić, co pozostawił po sobie Szalony Król?

Powróćcie do Ruin Seszeronu i rozejrzyjcie się nieco po okolicy. Na wschodzie rozpościera się Wieczna Knieja – puszcza otaczająca pozostałości cywilizacji barbarzyńców. Strzeżcie się yeti, które grasują po tym mroźnym pustkowiu i miejcie się na baczności, ponieważ resztki ich ofiar potrafią niespodziewanie wygrzebać się ze zmarzliny…

Ulepszenia przedmiotów z zestawów

Roztropność nakazuje uzbroić się tak, by zrobić jak najlepszy użytek z waszych mizernych umiejętności. Macie szczęście, bo teraz stanie się to o wiele łatwiejsze. Wiele mitycznych przedmiotów z zestawów po dawnych bohaterach stało się potężniejszych dzięki nowym lub ulepszonym zdolnościom.

Oczywiście macie ponadto do dyspozycji całą skarbnicę nowych przedmiotów odkrytych i skatalogowanych przez horadrimów. Dysponuję częścią ich badań i sugeruję, byście się z nią zapoznali.

Podziemia Zestawów

Pycha to niezwykle satysfakcjonujący grzech. Nic nie cieszy tak bardzo jak upadek egotycznego bohatera spowodowany jego zadufaniem. Wiem dobrze, że gdy tylko pojawią się nowe, niebezpieczne wyzwania, arogancja weźmie nad wami górę. W całym Sanktuarium otwierają się mityczne portale prowadzące do Podziemi Zestawów. Możecie przez nie przejść, jeśli w pełni przywdziejecie określony zestaw.

Jeśli chcecie sprostać czekającym was tam wyzwaniom, musicie wykazać się umiejętnością planowania, przebiegłością i zaangażowaniem. Oczywiście nie macie żadnych szans, ale – niestety – śmierć nie weźmie was w ramiona, kiedy poniesiecie porażkę. Jeśli mimo to chcecie spróbować swoich sił, wasze starania zostaną sowicie wynagrodzone.

Wzmocnione Szczeliny

Chciwość awanturników jest nieskończona, a obiło mi się o uszy, że wielu z was zgromadziło niemałe fortuny. Wprawdzie nie robi to na mnie wrażenia, ale teraz możecie je spożytkować – zamiast się w nich tarzać. Wasz przyjaciel, Orek, posiada pewne umiejętności i ma sposób na wykorzystanie gór złota.

Wzmocnione Szczeliny pozwalają nadać klejnotom legendarnym dodatkowe poziomy mocy w zamian za złoto. Jeśli poniesiecie porażkę, stracicie nie tylko życie, ale i ofiarowane skarby. To przykre, ale taki właśnie jest wasz los. Kupujący zawsze ryzykują.

Głód Szarej Pustki

Jesteście gotowi zbadać niebezpieczne przybrzeżne lasy Wyspy Szarej Pustki? Wyjdziecie zwycięsko z każdej opresji w Podziemiach Zestawów? A może po prostu nie możecie doczekać się kolejnego sezonu, by raz jeszcze rozpocząć podróż od nowa? Podzielcie się poniżej swoimi opiniami, a być może powitam was z otwartymi ramionami u kresu waszej drogi. Rola przewodnika ku zagładzie jest dla mnie prawdziwą przyjemnością.

Źródło: Blizzard

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

14 Shares
Share14
+1
Tweet