Patch 1.3 do The Division gotowy do pobrania. DLC Podziemie i sporo poprawek

Aktualizacja to kilka gigabajtów danych.

Patch 1.3 do The Division został udostępniony posiadaczom PC oraz konsoli Xbox One. Żeby go pobrać, trzeba przygotować się na przyjęcie około 7 GB danych. Ubisoft tłumaczy, że wydanie łatki zostało opóźnione w przypadku PlayStation 4 i nie wiadomo jeszcze, kiedy zobaczymy ją na sprzęcie od Sony.

Aktualizacja zawiera sporo poprawek oraz świeżej zawartości, którą udostępniono za darmo dla wszystkich graczy. Mamy nowe rodzaje broni, kolejny ekwipunek oraz wyższe poziomy trudności dla niektórych etapów. To oczywiście nie wszystko – pełną listę zmian i nowości znajdziecie w tym miejscu.

Głównym daniem aktualizacji jest jednak DLC Podziemie, które już teraz jest dostępne na PC oraz XOne dla posiadaczy przepustek sezonowych do The Division. Na PlayStation 4 dodatek pojawi się dopiero 2 sierpnia. Jak łatwo się domyślić, DLC przeniesie akcję do podziemnych korytarzy rozciągających się pod miastem. Nowe misje przejdziemy w samotności lub w czteroosobowej kooperacji. Czekają na nas również operacje z losowo generowanymi poziomami oraz unikalne nagrody do zdobycia.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

15 Shares
Share15
+1
Tweet