Dzisiaj The Division dostaje największe zmiany w swojej historii. Za darmo!

Ubisoft spełnia obietnice.

Deweloper obiecał, że w grudniu pojawi się największy z dotychczasowych darmowy patch do The Division. Update 1.8 staje się dzisiaj rzeczywistością i jak czytamy na oficjalnym forum strzelaniny, zostanie on wdrożony podczas przerwy technicznej na serwerach, która rozpoczęła się o godz. 9:00 i potrwa mniej więcej do godz. 12:00.

Przypominamy, że patch 1.8 do The Division zawita jednocześnie na wszystkich platformach, czyli komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Aktualizacja 1.8 „Resistance” to największa w historii bezpłatna aktualizacja Tom Clancy`s The Division, rozszerzająca mapę gry o nowe obszary, dostępne dla wszystkich graczy: West Side Pier. Oprócz licznych aktywności w otwartym świecie, dostępnych na całej mapie, na West Side Pier zagrać będzie można w dwa nowe tryby gry:

  • Resistance (tryb PvE) – W Resistance różne frakcje współpracują po raz pierwszy w walce z agentami The Division. Różni NPC wroga będą wciąż pojawiać się w falach, a maksymalnie czworo agentów będzie próbowało przetrwać jak najdłużej. Wrogowie pozostawiać będą zasoby, których będzie można użyć do zbudowania struktur obronnych albo rozszerzenia pola bitwy, co zagwarantuje więcej opcji taktycznych dla graczy. Gracze będą musieli współpracować i znaleźć najlepszą strategię, aby przetrwać jak najwięcej fal i zdobyć większe nagrody.
  • Skirmish (tryb PvP) – W Skirmish dwie drużyny po czterech graczy rywalizują z sobą o największą liczbę fragów, zanim skończy się czas. Drużyny zdobywają punkty za każdego powalonego, a następnie wyeliminowanego wrogiego gracza.

Dodatkowo, aktualizacja 1.8 „Resistance” zawierać będzie nowe centrum społeczności, ulepszenia DLC Underground, poprawki mechaniki rogue oraz optymalizacje systemu wyposażenia, które pozwolą graczom ulepszyć parametry ulubionego sprzętu.

Źródło: Ubisoft, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.