Patch 1.8 do The Division – Ubisoft postanowił nas jeszcze zaskoczyć!

Patch 1.8 do The Division – Ubisoft postanowił nas jeszcze zaskoczyć!
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Aktualizacja 1.8 to nie tylko poprawki i skromne nowości.

Patch 1.8 do The Division został zapowiedziany i moglibyśmy myśleć, że Ubisoft nie zaskoczy nas czymś dużym, a tutaj taka niespodzianka. Nowy update doda do gry nowy obszar i to za darmo. Oto zwiastun i pierwsze szczegóły od dewelopera:

Od czasu wydarzeń przedstawionych pod koniec głównego wątku fabularnego w The Division, walczyliśmy już w Podziemiach i uciekaliśmy przed śnieżycą w trybie Przetrwanie. Stawialiśmy czoła zbuntowanym agentom w Strefie Mroku w ramach trybu Ostatni Bastion, a po aktualizacji 1.7 stanęliśmy oko w oko z Epidemią. Ale gdy my byliśmy zajęci, pozostałe frakcje – Bojówkarze, Czyściciele, Rikersi oraz żołnierze LMB – też nie siedziały bezczynnie. Zbierały siły i w ramach aktualizacji 1.8: Opór wracają w poszukiwaniu zemsty.

Wraz z aktualizacją 1.8 wprowadzimy do The Division nowe, ekscytujące funkcje – za darmo. W najbliższych tygodniach omówimy je bardziej szczegółowo i tak jak miało to miejsce wcześniej, w niedalekiej przyszłości przetestujemy je na Publicznym Serwerze Testowym. A oto w skrócie, czego możecie się spodziewać:

Patch 1.8 do The Division:

Przedstawiamy Nabrzeża West Side

W aktualizacji 1.8 zamierzamy rozszerzyć mapę Manhattanu o zupełnie nowy grywalny obszar – Nabrzeża West Side. W samym centrum tego rejonu znajduje się słynny lotniskowiec Intrepid. To tutaj gromadzą się frakcje, a wraz z nowym obszarem pojawią się też całkowicie nowe zadania, w których można wziąć udział.

Opór

W trybie Oporu, wspólnie z grupami innych agentów stawicie czoła kolejnym falom coraz potężniejszych przeciwników, próbując powstrzymać szturmy sprzymierzonych ze sobą wrogich sił.

Potyczka

Aktualizacja 1.8 wprowadza też zupełnie nowy tryb rozgrywki PvP, w którym zmierzycie się z innymi agentami w emocjonujących starciach 4 x 4. Walki będą toczyły się na całkowicie nowych arenach, zaprojektowanych specjalnie z myślą o tym trybie rozgrywki.

Źródło: Ubisoft, opracowanie własne

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie