Ubisoft podaje trzy ważne daty w sprawie The Division

Ubisoft o nadchodzących zmianach, atrakcjach i karach za oszukiwanie.

Deweloper informuje poprzez oficjalne forum The Division o tym, co będzie się działo w grze w nadchodzących tygodniach. Dla fanów gry to naprawdę wartościowe wieści:

Opór to nowy tryb walki PvE, polegający na zwalczaniu fal wrogów, który pojawi się wraz z aktualizacją 1.8 (tutaj więcej nowości, które przyniesie aktualizacja). Postawi on spore wyzwanie nawet przed najlepszymi zespołami, ponieważ wraz z kolejnymi wygrywanymi fazami, wrogowie będą stopniowo stawać się coraz silniejsi i coraz bardziej niebezpieczni. Sprawdźcie zapis VoD z dzisiejszą transmisją, gdzie znajdziecie szczegółowy wywiad z Terrym i Keithem, którzy omawiają detale tego trybu rozgrywki.

13 premier gier na nowy tydzień. I wojna światowa, realistyczne wyścigi, trochę kosmosu, RPG…

Buntownik 2.0 to przedsięwzięcie, które ma na celu całkowite przebudowanie mechanizmu Strefy Mroku, a jednocześnie utrzymanie jej klimatu – pełnego napięcia i ryzyka. Od tej pory będziecie mogli m.in. wybrać, czy chcecie przejść na stronę buntowników czy nie – aby uniknąć sytuacji, kiedy działo się to przypadkowo. Zasada ta będzie również działała w grupach – jeżeli grupa, do której należycie, zdecyduje się zbuntować, wy możecie opuścić grupę albo podążyć za nimi.

W pierwszych dniach tygodnia przeprowadziliśmy dodatkową falę banów skierowanych przeciwko graczom, którzy wykorzystywali tzw. błąd szybkostrzelności. Należy pamiętać, że wykorzystanie tego błędu w celu uzyskania korzyści to wykroczenie. W razie potrzeby będziemy powtarzać takie kampanie. Recydywa będzie karana trwałym wyłączeniem konta gracza.

We wtorek, 19 września, wdrożymy na wszystkich platformach aktualizację 1.7.1. Obejmie ona poprawki tzw. błędu szybkostrzelności, usunie problem z zacinającą się bronią snajperską R12 oraz wprowadzi szereg zmian, mających na celu ograniczenie desynchronizacji i poprawę ogólnej jakości gry. Jest to element trwających wysiłków w celu usunięcia problemów z latencją i desynchronizacją, jakie obserwują nasi gracze.

Fazę testów PTS poprawki 1.8 zamierzamy rozpocząć na wszystkich platformach w dniu 26 września. Szczegółowe kryteria i proces zaproszeń w przypadku konsol nadal nie są ostatecznie zdefiniowane, ale jeżeli mieliście dostęp do serwera testowego PTS przy poprawce 1.7, będziecie mieć również dostęp do serwera PTS dla wersji 1.8. Dodatkowe zaproszenia będziemy również rozsyłać pocztą elektroniczną. Aby móc je otrzymać, trzeba wyrazić zgodę na otrzymywanie wiadomości od firmy Ubisoft. Jeżeli jesteście zainteresowani udziałem, pamiętajcie, aby zaznaczyć odpowiednie pole!

Następne zdarzenie globalne, zatytułowane “Szturm”, rozpocznie się 3 października. Tematem tego zdarzenia będzie zbliżanie do przeciwnika. Wrogowie będą zadawali tym mniejsze obrażenia, im bliżej nich się znajdziecie – oraz odwrotnie, tym większe, im dalej od nich będziecie. Musicie podejść blisko i zajrzeć im w oczy! W ramach Szturmu pojawią się tajne wersje zestawów wyposażenia Ekwipunek napastnika, Służba wartownicza i Odzysk. Po zakończeniu zdarzenia te zestawy tajne trafią do ogólnej puli łupów dostępnych w grze.

Źródło: Ubisoft, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.