Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

The Division z jeszcze lepszą grafiką. Nowy patch dostępny

Najnowsza aktualizacja do strzelaniny Ubisoftu pojawiła się już na wszystkich platformach, jednak największe powody do radości powinni mieć posiadacze konsoli Xbox One X. Zobaczcie, co patch 1.8.1 do The Division robi z grą w przypadku tej platformy.

Patch 1.8.1 do The Division pojawia się wraz wraz z dwoma nowymi wydarzeniami globalnymi. Rozmiar aktualizacji – która jest dostępna na PC, PS4 i Xbox One – wynosi od 3,5 GB do 5 GB, w zależności od platformy i regionu.

Największą nowością aktualizacji jest ulepszenie The Division na Xbox One X, które zapewnia renderowanie 4K i poprawia filtrowanie anizotropowe, wzbogaca detale obiektów, poprawia odbicia i cieniowanie.

Gry w Biedronce – pełna lista i ceny. PC, PS4, Xbox One, PS3 i Xbox 360

Dwa nowe wydarzenia globalne to Blackout and Onslaught, które będą dostępne odpowiednio w kwietniu i maju. Patch wprowadza ponadto legendarny poziom trudności dla misji Amherst’s Apartment oraz Grand Central Station. To jednak wierzchołek góry lodowej. Pełna lista zmian w języku angielskim jest dostępna na tej stronie. Jeśli Ubisoft udostępni spolszczony spis, na pewno go dla Was opublikujemy.

Patch 1.8.1 do The Division:

Patch 1.8.1 do The Division

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%