Patch 1.27 do Warcraft III już do pobrania. Poznaliśmy zmiany

Blizzard zapowiada jednocześnie, że to jeszcze nie koniec wsparcia dla kultowej strategii.

Patch 1.27 do Warcraft III został dzisiaj wydany i w końcu wiemy, co konkretnie poprawia. Podobnie jak w przypadku niedawnej łatki do Diablo II, znana strategia dostała wsparcie dla nowszych systemów operacyjnych, jak Windows 7, 8.1 oraz 10. Dodatkowo komputery Mac doczekały się nowego instalatora.


Blizzard informuje, że patch 1.27 do Warcraft III nie radzi sobie jednak ze wszystkimi problemami. Nadal możemy zobaczyć błędy graficzne podczas wyświetlania filmików, a zapisy gier w przypadku systemów Windows 8.1 oraz 10 są przechowywane w plikach, które wymagają uruchomienia systemu z poziomu administratora. Pełną listę zmian oraz problemów, które nie zostały jeszcze rozwiązane, znajdziecie w tym miejscu.

Blizzard ma dla wszystkich fanów Warcraft III jeszcze jedną dobrą nowinę. Studio obiecuje, że będzie nadal pracować za kulisami tego typu aktualizacji. Deweloper przypomina, że zajmuje się teraz poprawą balansu oraz nowymi mapami. Nie wiadomo, kiedy to wszystko dostaniemy. W przyszłości mamy poznać dalsze szczegóły.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

5 Shares
Share5
+1
Tweet