Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Patch 1.14 do Spider-Man z darmowymi atrakcjami dla graczy

Pora ponownie odwiedzić Człowieka Pająka i przebrać go w nowe stroje z Fantastycznej Czwórki. Patch 1.14 do Spider-Man jest już dostępny.

Na początku stycznia, podczas streamu Marvel’s Fantastic Four Week, przedstawiciel wydawnictwa ujawnił, że do gry z Człowiekiem Pająkiem zawita niedługo coś fantastycznegoNie mogę powiedzieć w tej chwili nic więcej, lecz miejcie to w pamięci. Będzie niesamowicie oraz fantastycznie – powiedział Ryan Penagos z wydawnictwa Marvel. Teraz wiadomo, że nie chodzi o żaden nowy dodatek czy innego typu zawartość fabularną. Patch 1.14 do Spider-Man wprowadził bowiem po prostu stroje z Fantastycznej Czwórki.

Patch 1.14 do Spider-Man – nowości i zmiany

Nowa aktualizacja Spider-Mana serwuje nam dwa darmowe (Future Foundation Suit oraz Bombastic Bag-Man Suit) stroje i zajmuje się likwidowaniem kolejnych błędów w grze. Rozwiązano problem, przez który gracze nie mogli korzystać z opcji szybkiej podróży przy stacjach metra oraz zlikwidowano bug, przez który gracze po osiągnięciu wymaganego poziomu do odblokowania zbroi Aaron Aikman jednak jej nie dostawali.

Nie wiadomo, czy patch 1.14 do Spider-Man naprawia coś jeszcze. Insomniac Games nie wymienia na liście zmian nic więcej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się