Patch 1.14 do Spider-Man z darmowymi atrakcjami dla graczy

Patch 1.14 do Spider-Man z darmowymi atrakcjami dla graczy
Gry za darmo Newsy PS4

Pora ponownie odwiedzić Człowieka Pająka i przebrać go w nowe stroje z Fantastycznej Czwórki. Patch 1.14 do Spider-Man jest już dostępny.

Na początku stycznia, podczas streamu Marvel’s Fantastic Four Week, przedstawiciel wydawnictwa ujawnił, że do gry z Człowiekiem Pająkiem zawita niedługo coś fantastycznegoNie mogę powiedzieć w tej chwili nic więcej, lecz miejcie to w pamięci. Będzie niesamowicie oraz fantastycznie – powiedział Ryan Penagos z wydawnictwa Marvel. Teraz wiadomo, że nie chodzi o żaden nowy dodatek czy innego typu zawartość fabularną. Patch 1.14 do Spider-Man wprowadził bowiem po prostu stroje z Fantastycznej Czwórki.

Patch 1.14 do Spider-Man – nowości i zmiany

Nowa aktualizacja Spider-Mana serwuje nam dwa darmowe (Future Foundation Suit oraz Bombastic Bag-Man Suit) stroje i zajmuje się likwidowaniem kolejnych błędów w grze. Rozwiązano problem, przez który gracze nie mogli korzystać z opcji szybkiej podróży przy stacjach metra oraz zlikwidowano bug, przez który gracze po osiągnięciu wymaganego poziomu do odblokowania zbroi Aaron Aikman jednak jej nie dostawali.

Nie wiadomo, czy patch 1.14 do Spider-Man naprawia coś jeszcze. Insomniac Games nie wymienia na liście zmian nic więcej.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie