Patch 1.13 do Uncharted 4 – nowe DLC od dzisiaj w grze!

Patch 1.13 do Uncharted 4 – nowe DLC od dzisiaj w grze!
Filmiki z gier Newsy PS4

Zapraszamy na zwiastun i szczegóły dodatku.

Tryb sieciowy do Uncharted 4: Kres Złodzieja doczekał się nowej zawartości, która jest darmowa dla wszystkich graczy. Wystarczy pobrać najnowszy patch 1.13 i już wszystko mamy na dysku twardym.

Co nowego przynosi ze sobą dodatek? Po pierwsze dostajemy nową mapę – wieś znaną z Uncharted 2: Among Thieves. Osada została całkowicie przebudowana, zobaczymy lepsze tekstury, zmienione oświetlenie i inne efekty graficzne, których nie było w starej wersji. Dodano też nowe miejsca specjalnie pod linkę z hakiem.

Gra otrzymuje również nowy tryb rozgrywki Bounty Hunter, w którym dwa zespoły rywalizują ze sobą zbierając skarby. Te wypadają z ustrzelonych przeciwników, a dodatkowym smaczkiem jest to, że w każdej drużynie znajduje się kapitan (losowy gracz), za którego można zgarnąć naprawdę pokaźną liczbę punktów/skarbów. Pozostali członkowie drużyny muszą zatem nie tylko polować na kapitana przeciwników i zbierać skarby, lecz również ochraniać swojego cennego szefa. Zespół, który osiągnie jako pierwszy pożądany limit punktów, wygrywa mecz.

Omawiany dodatek to również nowe bronie (przedstawiono je na poniższym zwiastunie), kolejne dopalacze, 40 elementów do personalizacji bohatera czy nowa mistyczna moc Shield of Asgard, która ochroni naszą postać przez krótki okres czasu.

Na koniec mamy nowy tryb powtórek (Cinema Replay), który przyda się do tworzenia spektakularnych materiałów z rozgrywki.

Uncharted 4 dużo zyska na PS4 Pro? Porównanie z wersją na zwykłą PS4

Sony przedstawiło mocniejszą wersję swojej konsoli i każdy chce zobaczyć, w jaki sposób odczujemy to podczas grania.

Tym razem mamy dla Was konfrontację grafiki dotyczącą szlagierowego tytułu na obecną generację sprzętu od Sony, czyli Uncharted 4: Kres Złodzieja. YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1 porównał ujawnione przez Japończyków sceny z wersji tytułu hulającej na PS4 Pro z tymi, które już od dawna możemy oglądać na standardowej czwórce. Co prawda są to filmiki przerywnikowe, a nie właściwa rozgrywka, lecz i tutaj widać różnice.

Jak zaznacza autor porównania, pierwsze co rzuca się w oczy to zmniejszony nieco efekt rozmycia na PS4 Prooraz większa szczegółowość tekstur, co widać np. na ubraniach postaci. Czy zmieniło się coś jeszcze, oprócz oczywiście podwyższonej rozdzielczości? Zapraszamy do oglądania podkreślając, że porównanie zostało sporządzone w rozdzielczości 4K, zatem kto dysponuje odpowiednim monitorem, niech nie zapomni przełączyć filmiku na najwyższą jakość.

Waszym zdaniem warto przesiąść się na PS4 Pro?

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie