[Paris Games Week] Gra w wirtualnej rzeczywistości z dinozaurami prosto od Cryteka!

Z bardzo ciekawą propozycją wychodzi do graczy studio Crytek. Co powiecie na przepiękną, angażującą przygodę z dinozaurami w wirtualnej rzeczywistości?

Robinson: The Journey – bo taki tytuł nosić ma produkcja – opowie historię o chłopcu, który rozbił się na tajemniczej planecie. By przeżyć, musi nauczyć sprawnie poruszać się i wykorzystywać nowo poznane środowisko oraz wchodzić z nim w interakcję, no i oczywiście nie wchodzić w drogę monstrualnym dinozaurom. Na gracza czekać ma nie tylko masa niesamowitych sekretów, ale i emocjonująca fabuła. Na razie nie znamy więcej szczegółów, ale myślę, że można śmiało powiedzieć, że jest na co czekać.


Prace nad Robinson: The Journey rozpoczęły się już parę miesięcy temu, gdy wypuszczono dema do wirtualnej rzeczywistości o tytułach Back to Dinosaur Island 1 i 2.  Gra na udostępnionym trailerze wygląda przepięknie, ale nie ma się co dziwić – o wizualne doznania dba oczywiście autorski silnik CryEngine. Deweloperzy pracują na urządzeniu PlayStation VR, więc w Robinsona zagramy tylko na PS4 – przynajmniej na początku.

Ciekawych (czyli chyba wszystkich, prawda?) zapraszam do oglądania:

45 Shares
Share45
+1
Tweet