Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Pad do PlayStation 4 za ponad 600 zł? Proszę bardzo!

Sony przedstawiło najnowszy pomysł na kontroler dla specjalistów. Zobaczcie, co oferuje.

Sony wraz z firmą SCUF Gaming wchodzi w współpracę, czego efektem jest najnowsza konstrukcja o nazwie SCUF Vantage. To pad dedykowany PlayStation 4, który można dostosować do własnych preferencji na wiele sposobów.

Kontroler ma wymieniany przedni panel, przyciski, gałki analogowe, a nawet możliwość wyciągnięcia silniczków odpowiedzialnych za wibracje. Po co to ostatnie? Profesjonalni gracze często wyłączają wibracje, aby lepiej skupić się na samej grze. Wyjęcie silniczków dodatkowo zmniejsza wagę pada, co nie pozostaje bez znaczenia dla specjalistów.

Ponadto SCUF Vantage ma dodatkowe przyciski na bocznych ściankach, ciekawe jak sprawdzą się w praktyce. Analogi mogą mieć różną wysokość i wielkosć, także triggery można wydłużyć.

Koniecznie zobaczcie poniższe wideo, żebyście wiedzieli, jak bardzo można skonfigurować tego pada.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%