Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Overwatch 2 trafi na Nintendo Switch. Jest oficjalny teaser z gry

Wygląda na to, że Overwatch 2 podzieli los poprzedniczki i zostanie udostępniony na Switcha. Nintendo publikuje oficjalny teaser z gry.

Blizzard zapowiedział Overwatch 2 ponad miesiąc temu podczas BlizzCon 2019, o czym piszemy więcej tutaj. Graczy ucieszyły nieoczekiwane wieści o sequelu, który ma zaoferować m.in. ulepszoną oprawę wizualną, nowe frakcje i większy świat gry, a ponadto umożliwi łączenie rozgrywki wieloosobowej z multiplayerem pierwszej odsłony serii.

Jedno było do tej pory niepewne: podczas oficjalnej zapowiedzi Overwatch 2 Blizzard nie ujawnił, czy sequel podzieli los jedynki, która trafiła na Nintendo Switch. Wszystkich fanów gry, którzy chcieliby zagrać w drugą odsłonę Overwatch w wydaniu kieszonkowym, na pewno ucieszy ta informacja: tytuł będzie wydany na Switcha. Potwierdza to publikacja przez Nintendo na YouTube oficjalnego teasera wersji Overwatch 2 na przenośną konsolkę.

Wideo trwa trzy minuty i choć większość to materiał filmowy, można tu również obejrzeć co nieco z gameplayu.

Poza Nintendo Switch, Overwatch 2 będzie dostępny także na PC, PS4 i Xbox One. Data premiery gry na którąkolwiek z tych platform nie została jeszcze ujawniona.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%