Overwatch 2 trafi na Nintendo Switch. Jest oficjalny teaser z gry

Wygląda na to, że Overwatch 2 podzieli los poprzedniczki i zostanie udostępniony na Switcha. Nintendo publikuje oficjalny teaser z gry.

Blizzard zapowiedział Overwatch 2 ponad miesiąc temu podczas BlizzCon 2019, o czym piszemy więcej tutaj. Graczy ucieszyły nieoczekiwane wieści o sequelu, który ma zaoferować m.in. ulepszoną oprawę wizualną, nowe frakcje i większy świat gry, a ponadto umożliwi łączenie rozgrywki wieloosobowej z multiplayerem pierwszej odsłony serii.

Jedno było do tej pory niepewne: podczas oficjalnej zapowiedzi Overwatch 2 Blizzard nie ujawnił, czy sequel podzieli los jedynki, która trafiła na Nintendo Switch. Wszystkich fanów gry, którzy chcieliby zagrać w drugą odsłonę Overwatch w wydaniu kieszonkowym, na pewno ucieszy ta informacja: tytuł będzie wydany na Switcha. Potwierdza to publikacja przez Nintendo na YouTube oficjalnego teasera wersji Overwatch 2 na przenośną konsolkę.

Wideo trwa trzy minuty i choć większość to materiał filmowy, można tu również obejrzeć co nieco z gameplayu.

Poza Nintendo Switch, Overwatch 2 będzie dostępny także na PC, PS4 i Xbox One. Data premiery gry na którąkolwiek z tych platform nie została jeszcze ujawniona.

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: