Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Outriders – pokaz polskiej gry na żywo. Oglądajcie razem z nami

Dzisiejszego popołudnia będziemy mieli kolejną okazję, by spojrzeć na Outriders od studia People Can Fly. Kto chce oglądać na żywo, poniżej znajdzie stream. Start równo o 18:00.

People Can Fly i Square Enix zapraszają 2 lipca o godzinie 18:00 na drugi pokaz gry Outraiders. Transmisja została zatytułowana Poza granice i opowie o nowych obszarach, wyjaśni mechanikę gry oraz zaprezentuje szczegółową analizę klasy piromanty.

Nie możemy się doczekać, aby dać graczom lepszy spojrzenie na kampanię, zadania poboczne i dodatkową zawartość. Na pewno na graczy będzie czekać wiele do zrobienia, niezależnie od tego, czy grają sami, czy w trybie współpracy – powiedział Bartek Kmita, dyrektor kreatywny People Can Fly.

Outriders – live stream – start 2 lipca – 18:00

Transmisja rozpocznie się o wspomnianej godzinie w poniższym okienku:

Premiera gry Outriders na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, urządzeniach z serii Xbox One oraz PC odbędzie się pod koniec 2020 roku.

Tak deweloperzy opisują swoją grę: Outriders to kooperacyjna strzelanina RPG dla 1–3 graczyosadzona w oryginalnym, mrocznym i desperackim uniwersum s.f. Podczas gdy ludzkość będzie wykrwawiać się w okopach planety Enoch, ty stworzysz swojego Outridera i wyruszysz w podróż przez niebezpieczną planetę. Dzięki rozbudowanej fabule i zróżnicowanemu światowi zostawisz za sobą slumsy First City, a następnie przemierzysz lasy, góry i pustynie w poszukiwaniu tajemniczego sygnału. Połączenie dynamicznej strzelaniny z potężnymi mocami i stale rosnącym arsenałem dziwnych broni oraz sprzętu zapewni w grze „Outriders” wiele godzin rozgrywki, prosto od twórców najlepszych strzelanek ze studia People Can Fly.

Zanim rozpocznie się transmisja, zerknijcie na zapowiedź wydarzenia:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się