Outriders do przetestowania za darmo. W sam raz przed premierą dużego dodatku

Gra za darmo na Steam. Outriders do przetestowania dla wszystkich
Newsy PC

Do polskiego Outriders niebawem trafi spory dodatek. Aktualnie podstawowa gra za darmo dostępna jest na Steam w ramach czasowej wersji próbnej.

Na rynku mamy dość mocny przesyt różnego rodzaju looter shooterami czy innymi kooperacyjnymi nawalankami. Wśród przytłaczającej liczby takich pozycji polskie Outriders wydaje się jedną z najciekawszych możliwości. I nie ma się co dziwić – People Can Fly stworzyło świetną strzelankę, która sprawia mnóstwo frajdy, szczególnie dla paczki znajomych. Jeżeli do tej pory wahaliście się nad możliwością jej przetestowania – mamy dobrą wiadomość!

Gra za darmo dostępna jest na platformie od Valve. Wystarczy udać się na kartę produktu na Steam, pobrać pliki i… tyle, możemy cieszyć się rozgrywką. Oferta ograniczona jest jednak czasowo, bo „darmowy weekend” (w środku tygodnia, a jakże) trwa od wczoraj, od godziny 19:00 do czwartku 23 czerwca. Tyle czasu powinno jednak bez problemu wystarczyć na odkrycie większości tego, co gra ma do zaoferowania.

Oczywiście nasze postępy zostaną zapisane i jeżeli zdecydujemy się na kupno gry – będziemy mogli kontynuować naszą rozgrywkę. Twórcy zadbali również o stosowną promocję. Obecnie grę zakupimy z aż 45-procentową obniżką, czyli w cenie 90,75 zł. Dostępny jest również pakiet, w którym oprócz podstawki znajdziemy nadchodzący dodatek. A ten zapowiada się naprawdę ambitnie.

Outriders Worldslayer ma zadebiutować już 30 czerwca i to z tej okazji możemy testować darmową wersję próbną. Worldslayer to pierwsze duże DLC do kooperacyjnego shootera, które wprowadza nową linię fabularną, dodatkowe rozgałęzienia na klasy, system poziomów apokalipsy i sporo nowego wyposażenia. Dodatek ten, o ile posiadamy już podstawkę, również kupimy obecnie w niższej cenie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie