Czekaliście na nową wersję PS4? Dostaniecie dwie!

Koniec plotek i przecieków, czas na konkret.

Ostatnie dni upływały nam m.in. pod znakiem przecieków odnośnie szykowanej przez Sony wersji PS4 Slim Gold. Mieliśmy fotki pudełka i zdjęcie z gazetki amerykańskiego sklepu Target. Dzisiaj Japończycy odsłaniają karty i jak się okazuje, jeszcze w tym miesiącu dostaniemy nie tylko złotko, lecz również sreberko. Na początek zaznaczamy jednak – prezentowany w przeciekach nowy wariant konsoli posiadał dysk 1 TB, ten będzie sprzedawany jedynie na terenie Stanów Zjednoczonych. W Europie musimy zadowolić się wersjami z dyskiem 500 GB.

Data premiery PS4 Slim Gold oraz PS4 Slim Silver została ustalona w przypadku naszego kontynentu na 28 czerwca tego roku. Sony zaznacza, że na rynku pojawi się ograniczona liczba egzemplarzy konsol, zatem pewnie szybko poznikają ze sklepów i dokładki nie będzie. Ceny póki co nie zostały ujawnione.

W komplecie z PS4 Slim Gold oraz PS4 Slim Silver znajdziemy również pada DualShock 4 w odpowiednim do zestawu kolorze. Poniżej fotki, a my czekamy na Wasze wrażenia. Zapolujecie na nową wersję kolorystyczną?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.