Oto główni bohaterowie oraz pierwsze screeny z Resident Evil: Revelations 2

Jak zapowiedziano wcześniej, nie będzie to Jill Valentine, ani Chris Redfield. Kim zatem pokierujemy?

Odpalając Resident Evil: Revelations 2 wcielimy się w kobiecy duet. Pierwszą postacią będzie znana już Claire Redfield, drugą – córka Barry’ego Burtona o imieniu Moira.


Akcja tytułu rozegra się na tajemniczej wyspie. Jak zdradzili twórcy, bardzo ważną rolę odegrają bransoletki, które mogliśmy zobaczyć na pierwszym zwiastunie gry. Serwis vg247 donosi z kolei, że rozgrywka w Resident Evil: Revelations 2 bardziej skoncentruje się na budowaniu przerażającego klimatu niż na ciągłym eliminowaniu wrogów.

Fabuła gry rozegra się pomiędzy wydarzeniami z Resident Evil 5, a Resident Evil 6. Kampanię będziemy mogli przejść w pojedynkę lub w kooperacji.

Zamiast morskich potworów, z którymi mieliśmy do czynienia w Revelations, dostaniemy powrót żywych trupów, choć nieco odmienionych. – Nowym typem przeciwników będą Dotknięci (ang. Afflicted), którzy są zupełnie inni niż typowe zombie, które poznaliśmy w serii Resident Evil czytamy na łamach serwisu vg247.

Resident Evil: Revelations 2 wyjdzie na PS4, PlayStation 3, Xbox 360, Xbox One oraz PC. Na konsolach nowej generacji oraz blaszakach odpalimy tytuł w rozdzielczości 1080p oraz płynności 60 fps. Premiera na początku przyszłego roku.

W nadchodzącym numerze magazynu GamesMaster pojawi się spory materiał poświęcony Resident Evil: Revelations 2. Serwis Push Start Play dorwał się do niego już teraz i pstryknął kilka fotek, na których możecie zobaczyć pierwsze screeny z Revelations 2!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 Shares
Share2
+1
Tweet