10 filmów walczy o nagrodę publiczności Oscarów. Akademia przedstawia liderów głosowania

fragment plakatu promocyjnego Spider-Man: Bez drogi do domu
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy

Powoli dobiega końca twitterowe głosowanie na ulubiony film publiczności. Oscary 2022 mają w tej kategorii kilku zdecydowanych faworytów.

W tym roku po raz pierwszy Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej umożliwia widzom wybranie ich ulubionego filmu za pośrednictwem Twittera. Trwające dwa tygodnie głosowanie zakończy się oficjalnie jutro; Akademia opublikowała zatem krótkie podsumowanie. Wynika z niego, jaki film ma realną szansę zawalczyć o nagrodę publiczności.

W TOP 10 znalazły się zarówno największe kinowe blockbustery, jak i nieco mniejsze produkcje. Zaskoczeniem nie powinna być chyba obecność filmu Spider-Man: Bez drogi do domu. Widzowie przyjęli tytuł bardzo gorąco, można się zatem spodziewać, że zajmie on wysokie, jeśli nie wręcz pierwsze miejsce.

Oprócz najnowszego Spider-Mana w zestawieniu znalazły się: Armia umarłych, Kopciuszek, Diuna, Wcielenie, Minamata, Psie pazury, Sing 2, Legion samobójców: The Suicide Squad, a także Tick, Tick… Boom!.

Ważne głosy na swoich faworytów można oddawać do jutra na Twitterze. Ostateczny zwycięzca nagrody publiczności będzie ogłoszony w trakcie samej gali; Oscary 2022 zostaną wręczone 27 marca 2022 roku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie