Darth Vader powraca na oficjalnym ujęciu z serialu Obi-Wan Kenobi

Darth Vader w filmie Gwiezdne wojny: Zemsta Sithów
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Seriale Uniwersum

Trwa kampania promocyjna nadchodzącego serialu Obi-Wan Kenobi. W produkcji ma powrócić Darth Vader; w sieci znalazło się już jego zdjęcie.

Mieliśmy już krótki teaser, pora zatem na zdjęcia. Portal Entertainment Weekly zaprezentował pierwsze oficjalne ujęcie Dartha Vadera, który pojawi się ponownie w nowym serialu z uniwersum Star Wars. Do swojej roli powróci Hayden Christensen, nie wiadomo jednak na pewno, czy zobaczymy Vadera bez jego ikonicznego hełmu. Zdjęcie zamieszczone w portalu pokazuje zatem postać w pełnym rynsztunku. Zobaczcie sami:

Obi-Wan Kenobi skupi się na tytułowym bohaterze i ukaże go już po wydarzeniach z Zemsty Sithów. Serial ma wypełnić lukę czasową pomiędzy wspomnianym filmem a Nową nadzieją. Przy okazji poruszy również kwestię emocji Obi-Wana, który musi zmierzyć się ze świadomością upadku jego najlepszego ucznia.

W tytułowej roli po 17 latach ponownie zobaczymy Ewana McGregora. Oprócz niego oraz wspomnianego Haydena Christensena na ekranach pojawią się także Moses Ingram, Joel Edgerton, Bonnie Piesse, Kumail Nanjiani, Indira Varma, Rupert Friend, O’Shea Jackson Jr., Sung Kang, Simone Kessell oraz Benny Safdie.

Serial zadebiutuje na platformie Disney+ 25 maja 2022 roku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie