Ewan McGregor znów z mieczem świetlnym w dłoni. Oto teaser serialu Obi-Wan Kenobi

Ewan McGregor jako Obi-Wan Kenobi
Baza postaci Baza seriali Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale Uniwersum

Serial Obi-Wan Kenobi otrzymał oficjalny teaser od Disney+. Ewan McGregor po latach powraca do swojej uwielbianej przez fanów roli.

Po 17 latach od swojego ostatniego występu w charakterze mistrza Jedi Ewan McGregor ponownie chwyta za miecz świetlny. Tym razem uczynił to na potrzeby serialu produkowanego dla Disney+. Tytuł zadebiutuje na platformie już niedługo, pora zatem uruchomić machinę promocyjną. Ta dopiero się rozkręci; aktualnie mamy niespełna dwuminutowy teaser. Sądząc jednak po tym, jak wyglądały kampanie dotychczasowych tytułów z uniwersum Star Wars, to dopiero początek przygody.

Ewan McGregor nie będzie jedynym aktorem, który powraca do znanej roli. W serialu ma także pojawić się Hayden Christensen jako Darth Vader. Fabuła skupi się bowiem na tym, jak Obi-Wan radzi sobie z upadkiem swojego najlepszego ucznia. Poza dwoma aktorami na ekranach ukażą się również Moses Ingram, Joel Edgerton, Bonnie Piesse, Kumail Nanjiani, Indira Varma, Rupert Friend, O’Shea Jackson Jr., Sung Kang, Simone Kessell oraz Benny Safdie.

Premiera serialu Obi-Wan Kenobi nastąpi 25 maja 2022 roku. Jak na razie zobaczcie obiecany teaser:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie