W tym horrorze rodem z PS1 zapoluje na Was zakonnica. Nawet pikselowy zwiastun nieźle straszy

Nun Massacre - zakrwawiona zakonnica
PS4 PS5 Switch

Nun Massacre dziś debiutuje na konsolach PlayStation i Nintendo Switch. To bardzo nietypowy horror, w którym przychodzi graczom walczyć z nawiedzoną zakonnicą.

Nun Masacre pierwotnie zadebiutowało na PC w 2018 roku za pośrednictwem platformy itch.io. Tego słonecznego czwartku przyszła pora na wydanie gry na PS4, PS5 i Switchu.

W tym tytule gracze wcielają się w zaniepokojonego ojca, który jedzie do internatu swojej córki z powodu jej nagłej choroby. Prędko okazuje się, że złe samopoczucie pociechy głównego bohatera to najmniejszy problem. Już podczas samej jazdy autem zaczynają się pierwsze problemy. Przez utrudnione warunki na drodze z powodu trwającej burzy należy kontynuować podroż pieszo.

Fatalna pogoda to najmniejsze zmartwienie. Zagrożeniem staje się nawiedzona zakonnica, która za wszelką cenę chce doprowadzić do spotkania ojca córki z jej gigantycznym nożem kuchennym. Upiorności dodaje fakt, że jej wielkie oczyska są całe zalane spływającą krwią.

Ważnym elementem mechanik Nun Massacre jest uciekanie przed tytułową zakonnicą. Niejeden raz przyjdzie w najmniej spodziewanym momencie, a grający będzie musiał prędko schować się w nawet najciaśniejszych zakamarkach otoczenia, np. pod łóżkiem.

Pozostając w temacie gier z nieco starszą grafiką, musicie zobaczyć fanowski demake Resident Evil 4. To kolejne tego typu dzieło, które ostatnimi czasy opisywaliśmy na łamach naszego serwisu. Link z omówieniem wymienionej animacji znajdziecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie