Nowy zwiastun F1 2014 skupia się na tym co najważniejsze

Sprawdźcie jakie nowości będą czekać na fanów tej dyscypliny sportowej.

Codemasters właśnie pochwaliło się nowym zwiastunem F1 2014. Możecie na nim zobaczyć, najważniejsze nowości, jakie twórcy wprowadzają do nadchodzącej odsłony. Przed nimi stało spore wyzwanie.

Otóż najnowszy sezon Formuły 1 przynosi wiele zmian. Przede wszystkim takich, które związane są ze mniejszeniem pojemności silników tkwiących w bolidach. Teraz w pojazdach zamontowane są jednostki V6 o pojemości 1,6-litra z turbodładowaniem. Wcześniej były to paliwożerne V8 o pojemności 2,4-litra.

Między innymi takie zmiany będą widoczne także w grze od Codemasters. Ponadto twórcy obiecują nowe trasy, a także kilka dodatkowych opcji w trybie karierowym kierowcy.

W Felipe Massę oraz innych znakomitych kierowców, będzie można się wcielić już 17 października. Gra powstaje na PC, PS3 oraz Xboksa 360. Wersja na PS4 i Xboksa One jest w przygotowaniu. Ma się nieco różnić od tej wydanej w październiku. Przede wszystkim pod względem graficznym. Posiadacze najnowszych konsol, będą musieli jednak na nią poczekać do początku przyszłego roku.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.