Nowy screen z Mass Effect: Andromeda

Nowy screen z Mass Effect: Andromeda
Newsy PC PS4 XOne

Tak, tylko jeden, ale zawsze.

EA bardzo stopniowo dawkuje informacje i materiały z nadchodzącego Mass Effect: Andromeda. Premiera ma nastąpić na początku przyszłego roku, ale skoro nie było nam dane zobaczyć więcej wideo i screenów z gry, to kto wie, czy data wydania nie zostanie przesunięta dopiero na końcówkę 2017 roku.

Tymczasem nie pozostaje nic innego jak zerknąć na jeden z nowych screenów, który pokazujemy poniżej. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat gry, zerknijcie na dół newsa. Znajdziecie tam wszystkie najważniejsze informacje o produkcji, które do tej pory ujrzały światło dzienne.

Mass Effect: Andromeda
Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda – gameplay wersji na PlayStation 4 Pro

EA podczas konferencji Sony pokazało Mass Effect: Andromeda. Zobaczyliśmy spory materiał prosto z rozgrywki, który dodatkowo był wzbogacony możliwościami PlayStation 4 Pro. Całość zaprezentowana została w rozdzielczości 4K, którą nowa wersja PlayStation 4 będzie obsługiwać.

O samej grze niestety nie wiemy zbyt wiele. Nie ma pewności, czy ukaże się w tym roku, bowiem producent milczy na temat daty premiery. Spodziewamy się że debiut nastąpi dopiero w przyszłym roku.

Tymczasem zapraszamy do oglądania materiału z gry w 4K prosto z PlayStation 4 Pro.

Premiera Mass Effect: Andromeda jednak nie w tym roku

Wydawca nadchodzącego Mass Effect: Andromeda jeszcze kilka miesięcy temu informował, że ma zamiar wydać wymienioną grę w tym roku. Niestety teraz okazuje się, że plany są inne. EA podało, że produkcja ukaże się dopiero w pierwszym kwartale przyszłego roku, czyli w okresie od stycznia do marca 2017. Szkoda, bo wielu graczy liczyło na wcześniejsza premierę.

Grając ostatnio w studiu, przekonaliśmy się, że nasze starania zmierzają we właściwym kierunku. Wiemy też jednak, że potrzebujemy czasu, aby dostarczyć wam grę, która w pełni wykorzysta swój potencjał i do tego się zobowiązujemy. Dlatego też Mass Effect: Andromeda będzie miał premierę w początkach 2017 roku. Nie możemy doczekać się chwili, gdy pokażemy wam, jak daleko zabierze nas ta podróż. Do zobaczenia na konferencji EA PLAY 12 czerwca, gdzie pojawią się kolejne doniesienia – zdradza Aaryn Flynn, menedżer generalny BioWare na oficjalnej stronie internetowej firmy.

Nie pozostaje nic innego jak poczekać do czerwca. Wygląda na to, że zapowiadają nam się naprawdę gorące wakacje w oczekiwaniu na nowe hity.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie