Nowy screen z Mass Effect: Andromeda

Krótko i na temat.

EA nie rozpieszcza graczy nowymi materiałami związanymi z Mass Effect: Andromeda. Tak samo jest tym razem. Dostaliśmy właśnie jeden screen, a przecież premiery gry już 21 marca tego roku!

Mass Effect: Andromeda działa na silniku graficznym Frostbite 3, który wspiera sporo różnych efektów. Mamy nadzieję, że niebawem będzie nam dane zobaczyć grę w pełnej krasie i jednocześnie to, jakie możliwości daje wspomniany silnik.


Mass Effect Andromeda
Mass Effect Andromeda

Mass Effect: Andromeda – o braku przepustki sezonowej, DLC oraz wczesnym dostępie w EA Access oraz Origin Access

Aaryn Flynn, czyli dyrektor generalny studia BioWare, oświadczył poprzez serwis Twitter, że Mass Effect: Andromeda nie będzie posiadało przepustki sezonowej. Pojawią się za to dodatki do gry, lecz na pytania graczy, czy będą one darmowe oraz jakiego formatu, Flynn odpowiedział jedynie wymijająco, że więcej opowiemy o tym w późniejszym czasie.

Jest również dobra wiadomość dla posiadaczy konsol Xbox One oraz komputerów PC, którzy nie mogą doczekać się Mass Effect: Andromeda. Na oficjalnym kanale tytułu w serwisie Twitter potwierdzono, że tytuł pojawi się w programach EA Access oraz Origin Access, zatem subskrybenci tych usług pograją wcześniej przez ograniczony czas.

Czekamy na więcej szczegółów i przypominamy, że Mass Effect: Andromeda zadebiutuje 23 marca tego roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Wymagania sprzętowe Mass Effect: Andromeda będą znane w lutym

Do premiery Mass Effect: Andromeda pozostały trzy miesiące, ale twórcy póki co nie zdradzili jednej z ważniejszych informacji – przynajmniej z punktu widzenia gracza komputerowego. Mowa o wymaganiach sprzętowych. Aaryn Flynn z BioWare przyznał za pośrednictwem Twittera, że wymagania sprzętowe gry będą znane prawdopodobnie bliżej premiery. Sądzę że gdzieś w lutym.

Podobnie sprawa tyczy się trybu multiplayer. Ten według Flynna zostanie szczegółowo przedstawiony wkrótce.

Gameplay z Mass Effect: Andromeda – tak to wygląda na karcie GeForce GTX 1080

Podczas imprezy CES 2017 mogliśmy zobaczyć nowy fragment rozgrywki z Mass Effect: Andromeda. Filmik został ujawniony przez firmę Nvidia i jak donosi serwis DSO Gaming, został zarejestrowany na komputerze wyposażonym w jedną kartę graficzną GeForce GTX 1080.

Warto również wspomnieć, że nagranie prezentuje ostateczną wersję Mass Effect: Andromeda, zatem finalny produkt, którego europejska premiera została wyznaczona na 23 marca tego roku. Tego dnia wielka przygoda rozpocznie się nie tylko na komputerach PC, lecz również na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Poniższy materiał pozwala nam spojrzeć na naprawdę zaciętą walkę, system umiejętności i kilku przeciwników, których napotkamy w odległej galaktyce. Przed filmikiem możecie zatrzymać się również na kilka chwil w galerii i zerknąć na najnowsze screeny z Mass Effect: Andromeda, które opublikowało Electronic Arts.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

19 Shares
Share19
+1
Tweet