Nowy potwór w Evolve i maskujące wdzianko dla Goliata. Jak zdobyć?

Na polowanie wyruszymy 10 lutego przyszłego roku.

Turtle Rock Studios wypuszcza kolejny trailer Evolve, czyli pierwszoosobowej strzelanki sieciowej, w której zaznamy zarówno kooperacji, jak i rywalizacji. Czterech graczy (łowców) stanie naprzeciwko obcego. Siła bestii – kontrolowanej przez piątą osobę – ma rosnąć wraz z postępem rozgrywki.


Nowy trailer przedstawia jednego z potworów – Goliata. Jeśli śledzicie informacje dotyczące Evolve, szybko zauważycie, że wygląda on nieco inaczej. Filmik pokazuje bowiem wspomnianą bestię w wersji Savage Goliath. Żeby zagrać Goliatem w takim stroju, należy złożyć przedpremierowe zamówienie na grę. Przy okazji ciekawostka – Goliat w nowej skórce będzie dostępny również jako limitowana statuetka, ważąca 16 kilogramów (zobaczcie zdjęcia).

To jednak nie wszystko. Składając pre-ordera na Evolve dostaniemy również dodatkowego potwora za darmo, który będzie oczywiście grywalny. Deweloper nie zdradził jeszcze, co za monstrum czeka na nas w Monster Expansion Pack.

Ostatnim prezentem dorzucanym do zamówień przedpremierowych będzie dostęp do zamkniętych testów alpha Evolve, które rozpoczynają się pod koniec tego miesiąca (tutaj szczegóły).

Evolve – trailer z Savage Goliatem w roli głównej

Data premiery Evolve została zaplanowana na 10 lutego przyszłego roku. Tytuł wyjdzie na PC, PS4 oraz XOne.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

3 Shares
Share3
+1
Tweet