Testy alpha Evolve startują pod koniec miesiąca. Jak się zapisać?

Nadchodzi doskonała okazja, by wcielić się w jednego z łowców jeszcze przed premierą.

Może, że wolicie wejść w skórę bestii… Evolve będzie bowiem sieciowym FPS-em, w którym czterech graczy (łowców) stanie naprzeciwko obcego. Siła bestii – kontrolowanej przez piątą osobę – ma rosnąć wraz z postępem rozgrywki.

Studio 2K Games poinformowało, kiedy wystartują zamknięte testy alpha Evolve,które są szykowane na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Jako pierwsi do zabawy przystąpią posiadacze konsoli Microsoftu. Dla nich alpha rozpocznie się 30 października i potrwa do 2 listopada.

Nieco później do walki przystąpią właściciele blaszaków i PS4. Jeśli dysponujesz takim sprzętem, szykuj się na testy w terminie od 31 października do 2 listopada.

Jest jeszcze warunek dla posiadaczy konsol. Żeby wziąć udział w zamkniętych testach Evolve, należy mieć wykupiony abonament Xbox Live Gold bądź PlayStation Plus.

I na koniec najważniejsze – jak się zapisać na testy? Gracze, którzy złożyli zamówienie przedpremierowe na Evolve, mają zagwarantowany udział w zabawie. Reszta powinna czym prędzej zarejestrować się na oficjalnej stronie gry. Radzimy przy tym skorzystać z kodu 11197-10708-89072.

Przypominamy, że data premiery Evolve została zaplanowana na 10 lutego przyszłego roku. Więcej informacji o tytule znajdziecie w poprzednich naszych newsach.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.