Kolekcjonerska figurka potwora z Evolve waży 16 kilogramów

Strach postawić coś takiego na biurku.

Limitowana figurka Goliata, czyli monstrum z Evolve, ma 73 cm wysokości, 55 cm szerokości oraz 63 cm długości. Nie jest to zatem gadżet, którym przyozdobimy malutką szafkę, tym bardziej, że potwór waży aż 16 kilogramów!


Nie dość, że figurka będzie ręcznie rzeźbiona i malowana, to jej oczy rozświetlą diody LED. Żeby nabyć takie cudeńko, należy wyłożyć z portfela 750 dolarów, czyli prawie 2500 złotych.

Trzeba również się spieszyć z zamówieniem (można je złożyć tutaj), ponieważ monstrum będzie limitowane do 500 sztuk. Figurki będą rozsyłane do szczęśliwych nabywców w drugim kwartale przyszłego roku.

To jednak nie wszystko. Oprócz wyrzeźbionego Goliata w standardzie, powstanie również wersja w specjalnej wersji Savage Goliath. Tej nie zamówimy jednak wysyłkowo. Jedyna możliwość, to wizyta w Nowym Jorku. Cena? 800 dolarów, czyli blisko 2650 złotych.

Po przesunięciu daty premiery, Evolve pojawi się w sprzedaży 10 lutego przyszłego roku. Zagrają posiadacze PC oraz konsol Xbox One i PlayStation 4.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

3 Shares
Share3
+1
Tweet