Nowy patch do Far Cry 4 już do pobrania. Co naprawia?

Gracze są zadowoleni z łatki, ale…

Patch 1.5.0 do Far Cry 4 jest kolejną aktualizacją, która rozwiązuje kilka frustrujących problemów w wersji gry na PC. Należy ją pobrać z poziomu aplikacji Uplay, przygotowując na dysku twardym 1,4 GB wolnego miejsca. Tyle bowiem zajmują dane.


Ubisoft tłumaczy, że łatka 1.5.0 naprawia błędy związane z grafiką, sterowaniem oraz usprawnia celowanie. Poza tym otrzymujemy jeszcze większą stabilność podczas transmisji rozgrywki w sieci oraz wsparcie dla obrazu 21:9. Usunięto przy okazji ustawienia graficzne pod nazwą Nvidia.

Sporo graczy już przetestowało nowego patcha. Wielu z nich podkreśla na forum Ubisoftu, że aktualizacja jest naprawdę niezła i w końcu można grać w Far Cry 4 bez większych problemów. Jeden z użytkowników przyznaje, że aktualizacja naprawiła w jego przypadku problem z czarnym ekranem, inny dodaje, że po jej instalacji zauważył znaczną poprawę płynności.

Problem fps-ów został do końca rozwiązany? Niektórzy piszą wprost: Koniec z przycinaniem! Z drugiej strony padają głosy, że choć stuttering jest znacznie mniejszy, to szarpanie animacji nadal można czasem zauważyć. A jak jest w Waszym przypadku?

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

 • Łukasz

  gra far cry 4 zjada 12 gb ramu pozcatkowo malo ale ciagle rosnie mam i 7 4470 i rate asus r9 270x 2 gb

 • Łukasz

  Pomocy mi gar zjada cale 12 gb ramu

 • eneasz

  Patch, patchem ale nadal błąd na błędzie. Pomijam niedoskonałości które niby usuwa patch ale mnie np. uwięziło w dawno wyzwolonej strażnicy, Przy okazji uzupełniania zapasów nie mogę otworzyć drzwi i wyjść na zewnątrz. Ikona strażnicy nagle zapaliła się na czerwono czyżby atak z zaskoczenia?
  Nie mam ochoty zaczynać gry po raz 3 osiągnąłem już 78% postępu i jestem tym zmęczony. Gra ląduje na półce, może jak wejdzie 141 pach to uda się w nią zagrać, A piszą i mówią kupujcie oryginały, tylko kto tym razem kogo oszukał?

4 Shares
Share3
+11
Tweet