Nowości w FIFA 17 – tym razem atak!

Nowości w FIFA 17 – tym razem atak!
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy PS3 PS4 X360 XOne

Nowe techniki ofensywne przedstawia Anthony Martial, piłkarz Manchesteru United.

W zeszłym tygodniu publikowaliśmy filmik prezentujący nowości w rzutach wolnych, które zobaczymy w FIFA 17 (do przypomnienia tutaj), a dzisiaj mamy dla Was kolejny materiał, tym razem skupiający się na atakowaniu i strzelaniu bramek.

Jak podkreśla EA Sports, nowe możliwości w ataku pozwolą nam kreować sytuacje bramkowe i wykańczać je na więcej sposobów niż wcześniej. O jakie konkretnie techniki chodzi?

  • NISKIE STRZAŁY – Nowa mechanika strzałów pozwoli Ci utrzymać piłkę blisko murawy w każdej sytuacji — czy to przy strzale finezyjnym, uderzeniu z woleja czy kropnięciu podbiciem.
  • PRECYZYJNE PODANIE PROSTOPADŁE – Podkręcone. Precyzyjne. Na wolne pole. Stwarzaj nowe sytuacje podbramkowe wycyzelowanymi podaniami prostopadłymi.
  • MOCNE AUTY BRAMKOWE – Rozpocznij szybka kontrę podając od bramki mocno i precyzyjnie.
  • UDERZENIA GŁOWĄ W DÓŁ – Większe panowanie nad kierunkiem uderzenia pozwala graczom skierować piłkę głową w dół i skozłować ją od ziemi, utrudniając bramkarzowi skuteczną interwencję.

Deweloperzy zaznaczają, że inspirację dla zespołu pracującego nad nowymi technikami ofensywnymi w grze FIFA 17 stanowił piłkarz Anthony Martial. On sam opowiada o wszystkim na poniższym filmiku:

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie