Nowości w Farming Simulator 17 obejmą również zwierzęta. Oto one

Nowości w Farming Simulator 17 obejmą również zwierzęta. Oto one
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

W sieci wylądował kolejny zwiastun Farming Simulator 17. Możemy na nim zobaczyć prosiaczki, czyli nowy gatunek zwierząt, który zostanie dodany do nadchodzącej odsłony serii. Oprócz świnek, zaopiekujemy się również kurami, owcami czy krowami, które były dostępne w poprzednich częściach gry.

Przypominamy, że Farming Simulator 17 zadebiutuje już w przyszłym miesiącu, 25 października. Zagramy na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Świnie to oczywiście nie jedyna nowość w siedemnastej odsłonie symulatora farmy. Gra zostanie wzbogacona też o nowe uprawy (słoneczniki) i po raz pierwszy pozwoli wcielić się również w piękne farmerki. Oprócz tego pobawimy się nie tylko w traktorzystę, lecz również w maszynistę – będą pociągi jako nowy środek transportu!

Dochodzi do tego możliwość używania modów na konsolach PS4 i Xbox One. Szczegóły przypominamy pod nowym zwiastunem.

W Farming Simulator 17 otrzymamy dostęp do najnowszych sprzętów i ciągników na świecie, sami wybierzemy, co chcemy posiać i wyhodować, a wszystko to w zupełnie otwartym świecie gry. Do wyboru czeka ponad 200 pojazdów i urządzeń obejmujących 70 różnych marek. Po raz pierwszy w serii pojawią się maszyny takich firm jak Fendt, Valtra czy Massey Ferguson.

Nowości w Farming Simulator 17 – pociągi gotowe do odjazdu

W grze dostępny będzie nowy rodzaj transportu, jakim przewieziemy do sprzedawców swoje plony, a także kłody drzew czy zwierzęta. Mowa o pociągach!

Farming Simulator 17 – słoneczniki to kolejna nowość w grze

Deweloperzy zaznaczają, że Farming Simulator 17 pozwoli na zabawę modami nie tylko na PC, lecz także na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Otwiera to oczywiście nowe możliwości, jak wspierany modami tryb sieciowy, w którym ruszymy w pole ze znajomymi. Studio Giants Software zaznacza, że w przypadku konsol do wspólnej zabawy online zasiądzie jednocześnie 6 osób, a w przypadku PC może to być nawet 16 wirtualnych farmerów.

Nowości w Farming Simulator 17 obejmują również kolejne rodzaje upraw. Do gry dodano słoneczniki i właśnie one są głównym aktorem poniższego materiału. Na przykładzie tej rośliny możemy prześledzić proces od siania, poprzez zbiory aż po wywiezienie nasion do skupu.

Farming Simulator 17 – kobiety również usiądą na traktory

Nie tylko farmerzy, lecz również farmerki będą bohaterkami nadchodzącego Farming Simulator 17. Gracze będą mogli wcielić się w płeć piękną oraz zatrudniać kobiety jako pracowników w swoim przedsiębiorstwie. Dziewczyny otrzymają dedykowane stroje i każdy będzie mógł zdecydować, w jakim wdzianku weźmiemy się za obrabianie pola. Zachęcamy do odwiedzenia poniższej galerii, która prezentuje panie na traktorach.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie