YouTube – jakie gry najczęściej oglądamy? Polska z ciekawym wynikiem

YouTube – jakie gry najczęściej oglądamy? Polska z ciekawym wynikiem
Mobile Newsy PC Polecamy PS3 PS4 X360 XOne

YouTube przedstawia najnowsze zestawienia najczęściej oglądanych gier. Jak możecie zobaczyć na pierwszym wykresie, w Polsce rządzi trójca Minecraft, GTA V oraz Pokemon GO.

O wiele ciekawsza wydaje się jednak druga grafika, przedstawiająca lokalne trendy – wyjątkowo popularne gry w jednym kraju. Wynika z niej, że w Polsce bardzo dużą oglądalnością na tle innych państw cieszy się Farming Simulator. Niemcy oglądają na potęgę filmiki z Deponia, a przykładowo w Rosji wyjątkowo popularne stało się S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla.

Dla Was to duże zaskoczenie, że seria Farming Simulator zyskała sobie u nas tak duże zainteresowanie? Przypominamy, że jeszcze w tym miesiącu na rynku pojawi się siedemnasta odsłona farmerskiego cyklu.

Zapraszamy na statystyki (kliknijcie w grafikę, by powiększyć) i piszcie w komentarzach pod tekstem, jakie gry najchętniej oglądacie na YouTube!

Farming Simulator 17 – mody na PS4 i Xbox One przejdą przez sito Sony i Microsoftu

GIANTS Software informuje, że mody do Farming Simulator 17 będą dostępne w dniu premiery gry nie tylko na PC, lecz również na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Nie spodziewajcie się jednak zbytniej samowolki, jeśli chodzi o sprzęt Sony i Microsoftu.

Społeczność graczy PC zawsze wykazywała się wielką kreatywnością i ogromnym zaangażowaniem, dodając wysokiej jakości content do gier z serii Farming Simulator – podkreśla Thomas Frey z GIANTS Software.

W tym roku, ze wsparciem Sony i Microsoftu, będziemy w stanie zapewnić wybór najlepszych modów stworzonych przez graczy na PC na konsolach, tworząc ich porty. Wszystkie mody będą sprawdzane wewnętrznie przed udostępnieniem w celu spełnienia wymagań konsolowych. Gracze PC będą mogli cieszyć się większą liczbą modów, a konsolowa społeczność będzie dostawała regularnie kolejne mody za darmozaznacza Thomas Frey.

Jak zatem widzicie, Sony i Microsoft sprawdzą każdą modyfikację i dopiero po tym zdecydują, co udostępnić na PS4 i Xbox One.

Tak to będzie wyglądało na konsolach:

Przypominamy, że Farming Simulator 17 debiutuje na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One w tym miesiącu, 25 października.

Edycja Kolekcjonerska Farming Simulator 17 oraz nowy gameplay

CDP.pl podało szczegóły dotyczące zawartości Edycji Kolekcjonerskiej gry Farming Simulator 17, która trafi na polski rynek 25 października tego roku. Edycja Kolekcjonerska kosztuje 149.99 złotych i już można ją zamawiać w formie preordera na PC, PS4 oraz XOne.

Farming Simulator 2017, stworzony przez Giants Software, zaprasza do pełnego wyzwań, współczesnego świata rolnika.

Gracz wciela się w rolę farmera i przejmuje jego codzienne obowiązki – hodowlę zwierząt, uprawę, sprzedaż oraz obróbkę drewna. Ty zdecydujesz, jak zarządzać swoją farmą i to od ciebie zależy, ile zarobisz pieniędzy.

Będziesz mógł przejąć kontrolę nad ponad setką różnych pojazdów i wiernie odtworzonych maszyn, wyprodukowanych przez największe firmy świata – New Holland, Case IH, Deutz-Fahr, Lamborghini, Trelleborg i wiele innych.

Farming Simulator 17 Edycja Kolekcjonerska:

  • Gra Farming Simulator 17 w pudełku DVD
  • Broszura The Art Of Modding
  • Smycz Farming Simulator
  • Miniaturka traktora Massey Ferguson z czołowym ładowaczem (wymiary ok. 9 x 7 x 3 cm)
  • Dwustronny plakat w formacie A2
  • 10 naklejek największych marek
  • 5 kart z grafikami konceptowymi
  • Ekskluzywne filmy: Insight Farming Simulator 17 oraz Modding Video Tutorials 3.0
  • Zawartość do pobrania: Fendt 900 Black Beauty Edition oraz Challenger MT700E Stealth Edition
  • Dodatkowo E-book (w formacie pdf) – Farming Simulator Modding For Dummies
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie