Nowe szczegóły i screeny z MGS V: The Phantom Pain

Na łamach brytyjskiego Official Xbox Magazine pojawił się ogromny artykuł poświęcony nadchodzącym przygodom Snake’a. Chcecie go przeczytać?

Najnowszy numer magazynu OXM to 12 stron ze Snake’m w roli głównej. Artykuł zawiera nie tylko nowe informacje, lecz również screeny, których dotychczas nie publikowano. Cały tekst oraz zeskanowane z niego obrazki pojawiły się w serwisie Imgur, więc również możecie na wszystko spojrzeć. Zapraszamy do poniższej galerii.


Dla osób, które nie mają czasu przebijać się przez 12 stron artykułu, wyciągnęliśmy z niego kilka ciekawostek. Z materiału wynika, że Snake będzie mógł wspinać się nie tylko po skałach, lecz również po niektórych budynkach. Podczas eksploracji wrogiego obozu skradanie ma być łatwiejsze w nocy nie tylko dlatego, że wzrok przeciwników będzie wówczas gorszy. Po prostu mniej strażników będzie się kręciło po okolicy na nocnej zmianie.

Jak zdradzono już wcześniej, jednym z naszych towarzyszy będzie wilczek o imieniu Diamond Dog, w skrócie DD. To wielce pomocna bestia, potrafiąca wywęszyć pozycje wroga oraz rzadkie zioła potrzebne naszemu bohaterowi. DD będzie mógł również posłużyć do odwrócenia uwagi przeciwników, a nawet ich zaatakować. Co ciekawe, będziemy mogli nauczyć go różnych sztuczek.

Cały artykuł obfituje w nowe szczegóły dotyczące Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, więc jeśli czekacie na ten tytuł i nie boicie się małych spoilerów, zapraszamy do zapoznania się z jego treścią. Kto nie chce z kolei dowiedzieć się zbyt wiele przed premierą, niech ograniczy się lepiej do screenów.

Kiedy zagramy w The Phantom PainJeśli posiadacie PlayStation 3, PS4, X360 lub Xboksa One, grę dostaniecie 1 września tego roku. Właściciele blaszaków rozpoczną natomiast przygodę dwa tygodnie później – 15 września.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

9 Shares
Share9
+1
Tweet