Nowe misje do Watch Dogs od dzisiaj dla wszystkich

Dotychczas DLC było dostępne wyłącznie dla posiadaczy Przepustki Sezonowej.

Dodatek do Watch Dogs będzie teraz dostępny dla wszystkich graczy, którzy kupili tytuł w wersji na PC, PlayStation 3, PS4, Xbox One lub Xbox 360. Co dostaniemy? Przede wszystkim trzy nowe misje w kampanii dla jednego gracza.


Pierwsza z nich – The Palace Mission – to nalot policji na piękną posiadłość potentata internetowego. Posiada on na swoich dyskach twardych intymne informacje na temat tysięcy ludzi, w tym Aidena Pearce’a, czyli bohatera Watch Dogs. Naszym zadaniem będzie włam do pałacu, skasowanie danych oraz ucieczka, zanim na progu posesji staną funkcjonariusze.

W misji Signature Shot będziemy musieli z kolei przechwycić biometryczną broń Black Viceroy. Przemycono ją do Chicago specjalnie dla jednego z gangów. Ciekawe jest to, że spluwą może posługiwać się jedynie osoba, która pierwsza chwyci za jej kolbę. Trzeba zatem wykraść oręż i jako pierwszy zostawić na nim swój odcisk dłoni.

Ostatnia z dodatkowych misji – Breakthrough – rozpoczyna się tajnym spotkaniem South Club, które zostało zorganizowane w mieście. Nasz cel – zlikwidować wszystkich uczestników pogadanki.

DLC to nie tylko nowe misje do Watch Dogs. Dodatek wprowadzi do rozgrywki również kilka akcesoriów, np. ubrania oraz pistolet Auto-6. Więcej informacji o grze – patche, łatki poprawiające wydajność, filmiki oraz ciekawostki – znajdziecie tutaj.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • lol

    Oznacza to żę to DLC jest darmowe?

2 Shares
Share2
+1
Tweet