Nowe Call of Duty to być może Modern Warfare 4. Co na to wskazuje?

0 komentarzy

Każdego roku miliony graczy czekają na nowe Call of Duty i oczywiście spekulują, analizują i doszukują się nazwy kolejnej części na podstawie poszlak odnalezionych w sieci. Tym razem możemy dostać Call of Duty Modern Warfare 4.

Jak zauważa serwis PCGamesN, w tym roku możemy dostać Call of Duty Modern Warfare 4.

Call of Duty Modern Warfare 4 w 2019 roku?

Źródłem najnowszych spekulacji wskazujących na tę odsłonę są ostatnie wpisy na Twitterze, które umieszcza Ashton Williams ze studia Infinity Ward. Jeden z filmików przedstawia czaszkę, co początkowo fani serii skojarzyli z Call of Duty: Ghosts.

Według Jasona Schreiera z Kotaku to jednak błędna ścieżka i w tym roku nie dostaniemy kontynuacji Ghosta z 2013 roku. Więc co? Dużo osób stawia na Call of Duty Modern Warfare 4 mając w pamięci postać Ghosta z Modern Warfare 2. Niewykluczone zatem, że właśnie Modern Warfare 4 będzie tegoroczną odsłoną serii.

Warto też wspomnieć, że już w maju zeszłego roku pojawiły się doniesienia, jakoby rok 2019 przyniósł ze sobą właśnie CoD Modern Warfare 4. Przypominamy, że według serwisu Gamingintel – to ten sam zespół redakcyjny, który przed oficjalną prezentacją Black Ops 4 wyjawił plany Treyarch związane z brakiem trybu Kampanii – Modern Warfare 4 miałoby mieć pełnoprawną Kampanię dla pojedynczego gracza. Do tego oczywiście multi i tryb Zombies.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się