Nowe Call of Duty 2019. Sportowcy sprawdzili grę, oto fotki

Activision zorganizowało specjalny event, podczas którego kilku amerykańskich sportowców położyło łapki na nowym Call of Duty 2019. Może to oznaczać, że jesteśmy naprawdę blisko przed ujawnieniem gry.

Rok 2019 nabiera rozpędu i tradycyjnie, nie zabraknie w nim czegoś dla fanów Call of Duty, czyli serii wydawanej przez firmę Activision. Za tegoroczną część odpowiada najpewniej studio Infinity Ward, twórcy trylogii Modern Warfare oraz tytułów, Ghosts i Infinite Warfare.

Póki co, nie mamy wielu oficjalnych informacji na temat Call of Duty 2019. Pewne jest to, że w grze znajdzie się kampania fabularna oraz multiplayer z kooperacją. Podobno nowa odsłona nie będzie zawierała trybu battle royale. Podczas gdy świat czeka na oficjalną zapowiedź nowego CoD, niektórzy zdążyli już poznać tytuł gry oraz wszystkie szczegóły i nie mówimy tutaj o ludziach z branży, jak dziennikarze czy osoby współpracujące z deweloperem.

Nowe Call of Duty 2019 – ujawnione na specjalnym pokazie

Activision zaprosiło kilku sportowców na event, podczas którego mogli oni pograć w tegoroczną odsłonę serii. Zachwyceni (a jakże!) opublikowali fotki w mediach społecznościowych, na których widać… niewiele. Zdjęcia wykadrowano sprytnie i w taki sposób, by nic przed czasem nie zostało pokazane szerokiej publiczności. Prawdopodobnie nie będziemy musieli jednak długo czekać na zapowiedź Call of Duty 2019. Takie spotkania są organizowane często tuż przed oficjalnym pokazem. Tak było w zeszłym roku, kiedy to na krótko przed ogłoszeniem Call of Duty: Black Ops IIII mogliśmy spojrzeć na fotki koszykarza Jamesa Hardena, który miał czapkę z logo gry.

Czekamy zatem na szczegóły.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.