Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

E3 2019 z nowym Call of Duty. Jest potwierdzenie pokazu

Studio Infinity Ward przedstawi nową odsłonę Call of Duty na żywo podczas programu E3 Coliseum.

Oficjalne konto targów E3 w serwisie Twitter potwierdza, że Call of Duty pojawi się w Los Angeles. Do prezentacji gry dojdzie podczas panelu dyskusyjnego E3 Coliseum. To program na żywo prowadzony przez Geoffa Keighleya, który zaprasza programistów opowiadających o swoich nowych tytułach i doświadczeniach związanych z procesem tworzenia gier. Deweloperzy z Infinity Ward będą tegoroczną wizytówką E3 Coliseum.

Nowe Call of Duty 2019 – oficjalna zapowiedź

Nie wiemy oczywiście, czy do oficjalnej zapowiedzi nowej odsłony CoD dojdzie dopiero podczas targów E3, czy też usłyszymy o niej wcześniej. Nie zostało to sprecyzowane. Impreza została zaplanowana na dni 11-13 czerwca i wtedy najpóźniej poznamy wszystkie szczegóły na temat oczekiwanej strzelanki.

Nowe Call of Duty 2019 powstaje pod skrzydłami studia Infinity Ward, twórców trylogii Modern Warfare oraz tytułów Ghosts i Infinite Warfare.

Póki co, nie mamy wielu oficjalnych informacji na temat Call of Duty 2019. Pewne jest to, że w grze znajdzie się kampania fabularna oraz multiplayer z kooperacją. Podobno nowa odsłona nie będzie zawierała trybu battle royale.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%