Nowa aktualizacja Rocket League pozwoli podszkolić umiejętności

Nowa aktualizacja Rocket League pozwoli podszkolić umiejętności
Newsy PC PS4 XOne

Gracze dostaną oczekiwaną opcję.

Rocket League czeka na aktualizację, która wprowadzi nowy rodzaj treningu. Obecnie dostępne w grze opcje trenowania, po pewnym czasie zaczynają nużyć swoją powtarzalnością i po prostu uczymy się ich na pamięć.

Zapowiedziany przez studio Psyonix nowy tryb pozwoli zaplanować własny trening. Wybierzemy nie tylko poziom trudności oraz naszą rolę (bramkarz, napastnik), lecz przede wszystkim sami określimy położenie piłki na boisku, jej prędkość i trajektorię. Tak zaplanowane lekcje będziemy mogli udostępniać w sieci innym graczom. Deweloperzy informują, że na początku treningi nie będą cross-platformowe, lecz postarają się udostępnić taką funkcję w przyszłości.

Czekacie na taką nowość czy uważacie, że najlepszy trening to bezpośrednie starcia na boisku podczas rozgrywek?

Imponujące dane sprzedażowe Rocket League

Psyonix – producent Rocket League – podał na początku listopada wyniki sprzedaży swojej gry. Okazuje się, że tytuł znalazł aż 8 mln nabywców na całym świecie i ma zarejestrowanych 22 mln użytkowników.

Nie znamy co prawda podziału na Steam oraz konsole, ale i tak wynik osiągnięty przez produkcję należy uznać za bardzo dobry. Na pewno wynikowi jeśli chodzi o liczbę użytkowników, pomógł darmowy weekend na Steam.

Przykład Rocket League pokazuje, że gry typu indie też potrafią zgromadzić dużą publiczność. Wy gracie w Rocket League? Dajcie koniecznie znać w komentarzach pod newsem.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie