Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Nintendo E3 2018 live streaming. Konferencja na żywo. Zapowiedzi i nowe gry

Przed nami ostatnia wielka konferencja w ramach targów w Los Angeles. Tym razem zapraszamy na pokaz – Nintendo E3 2018 live. Streaming na żywo z konferencji znajdziecie w tej wiadomości. Jakie gry możemy zobaczyć?

Dzisiaj, 12 czerwca (wtorek) miejsce będzie miała konferencja Nintendo E3 2018 live. Japończycy powinni przywieźć ze sobą sporo ciekawych propozycji dla posiadaczy Nintendo Switch, lecz liczymy również na gry, które podtrzymają żywot 3DS-a.

Konferencja Nintendo E3 2018 live rozpocznie się o godzinie 18:00, a więc jeśli chcecie oglądać wszystko na żywo, po prostu zajrzyjcie o wspomnianej godzinie do tej wiadomości. Streaming z konferencji Nintendo rozpocznie się w poniższym okienku.

Nintendo E3 2018 live streaming – nowe gry i zapowiedzi

Japończycy zaprezentują m.in. Super Smash Bros. w wersji na Nintendo Switch i mamy nadzieję, że przy okazji sypną takim szczególikiem jak data premiery gry. Oczekujemy też Pokemon Let’s Go Pikachu / Eevee oraz Monster Hunter Generations Ultimate. Posiadacze 3DS-a powinni zobaczyć kolejny gameplay z Luigi’s Mansion.

Prawdziwymi cukierkami na konferencji Nintendo mogą stać się Metroid Prime 4 i Bayonetta 3. Nie będziemy też zaskoczeni prezentacją Fortnite na Nintendo Switch.

Liczymy przede wszystkim jednak na sporo niespodzianek i nowych gier!

E3 2018 konferencja Nintendo na żywo – streaming live (start 18:00)

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%