Nier Automata – ten filmik podkreśla nietypowy klimat gry

Nier Automata – ten filmik podkreśla nietypowy klimat gry
Newsy PS4

Premiera coraz bliżej, czas rzucić okiem na kawałek rozgrywki.

Square Enix opublikowało prawie 30 minutowy gameplay prosto z Nier Automata. Produkcja debiutuje 10 marca w Europie, a już od lutego dostępna jest w Japonii.

Gameplay jest naprawdę obszerny, więc jest co oglądać. Zobaczycie na nim rozległy świat gry, walkę oraz hub. Zapowiada się na kawał ciekawej produkcji.

Darmowe motywy z Nier Automata na PlayStation 4

Z okazji japońskiej premiery Nier Automata, Square Enix wypuściło dwa darmowe motywy z gry, które są do wykorzystania na PlayStation 4. Motywy różnią się przede wszystkim dwoma różnymi mechami i pojazdami, zmieniają także muzykę w tle oraz ikony.

Jedyny minus jest taki, że aby pobrać motywy, musicie mieć japońskie konto w PSN. Jednak pobrany motyw w ten sposób, może być później używany na różnych kontach, zarówno europejskich jak i amerykańskich.

Niestety nie wiemy czy wspomniane dwa darmowe motywy trafią również do pobrania dla graczy w Europie i USA.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie