Zagracie w nowe Need for Speed na maksa? Oto wymagania!

Jaki komputer do Need for Speed Payback? Oto wymagania sprzętowe.

Wymagania sprzętowe Need for Speed Payback w końcu zostały ujawnione przez Electronic Arts oraz Ghost Games i jak możecie przekonać się zaglądając do poniższych specyfikacji, tytuł nie będzie przesadnie sprzętożerny.

Minimalne wymagania to procesor Intel i3 6300 3,8 GHz, karta graficzna GeForce GTX 750 Ti oraz 6 GB pamięci RAM. Jednak z takim sprzętem pogramy tylko w rozdzielczości 720p, 30 klatkach na sekundę i niskich ustawieniach graficznych.

13 premier gier na nowy tydzień. I wojna światowa, realistyczne wyścigi, trochę kosmosu, RPG…

Kto chce zasmakować w jakości 1080p/60fps i najwyższych detalach, powinien dysponować blaszakiem wyposażonym w procesor Intel i5 4690K 3,5 GHz, grafikę na poziomie GeForce GTX 1060 oraz 8 GB RAM.

Dajcie znać, czy odpalicie Need for Speed Payback na maksa!

Need for Speed Payback – wymagania sprzętowe (minimalne)

  • System operacyjny: Windows 7 (64-bit)
  • Procesor: Intel i3 6300 @ 3,8 GHz lub AMD FX 8150 @ 3,6 GHz; 4 rdzenie
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 750 Ti, AMD Radeon HD 7850; DX11 oraz 2 GB VRAM
  • Pamięć: 6 GB RAM
  • Miejsce na dysku twardym: 30 GB

Need for Speed Payback – wymagania sprzętowe (zalecane)

  • System operacyjny: Windows 10 (64-bit)
  • Procesor: Intel i5 4690K @ 3,5 GHz lub AMD FX 8350 @ 4,0 GHz; 4 rdzenie
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1060, AMD Radeon RX 480; DX11 oraz 4 GB VRAM
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Miejsce na dysku twardym: 30 GB

EA jest pewne. Need for Speed Payback z „największymi zmianami w serii”

EA przedstawiło nowe szczegóły związane z modyfikacją pojazdów w nadchodzącym Need for Speed Payback. Części są podzielone na sześć kategorii: blok silnika, głowicę, turbo, odprowadzanie spalin, ECU i skrzynię biegów. Jeśli chcesz liczyć się w stawce, musisz ulepszać wszystkie te elementy. Są różne sposoby zdobywania części. Możesz na przykład wygrywać zawody i otrzymywać losowe nagrody. Będzie też można kupować nowe elementy w sklepach z częściami – oferta ustawicznie się zmienia.

Z kolei system zwiększonej szansy zapewnia nieco większy wybór podczas wygrywania części, ale wymaga poświęcenia kilku niechcianych elementów.

Poziom części to jeden z najważniejszych czynników, jeśli chodzi o poprawianie osiągów. Im jest wyższy, tym większy wpływ danej części na osiągi auta.

Poziom części wpływa też na poziom samego samochodu. Jeśli twój samochód jest wyposażony w części 1 poziomu, jego poziom też będzie 1. Gdy w innym aucie zamontujesz części 18 poziomu (maksimum), jego poziom wzrośnie do 3,99.

Premie dodatkowo zwiększają kluczowe aspekty twojego samochodu: maksymalną prędkość, przyspieszenie, nitro, aerodynamikę i hamowanie.

Kolejna istotna sprawa to synergizm części tej samej marki. Jeśli zamontujesz kilka elementów tego samego producenta, osiągi twojego samochodu jeszcze bardziej wzrosną. Wzrost ten jest oparty na tym, w czym się dany producent specjalizuje, więc dokonuj przemyślanych wyborów.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.