13 premier gier na nowy tydzień. I wojna światowa, realistyczne wyścigi, trochę kosmosu, RPG…

13 premier gier na nowy tydzień. I wojna światowa, realistyczne wyścigi, trochę kosmosu, RPG…
Polecamy Premiery gier Premiery tygodnia

W zeszłym tygodniu nie mogliśmy narzekać na posuchę, jeśli chodzi o nowe gry oraz dodatki. Nowy tydzień to kolejne argumenty, by wyciągnąć kasę z portfela. W tym zestawieniu znajdziecie najciekawsze naszym zdaniem gry i duże DLC, które zadebiutują w dniach 18-24 września.

Zaczynamy od niezbyt głośnego i na pewno nie najważniejszego tytułu tego tygodnia, który jednak zapowiada się niezwykle interesująco nie tylko ze względu na mechanikę rozgrywki i fabułę, lecz również obsadę.

Po dekadach spędzonych w hibernacji białowłosa dziewczyna dociera w końcu do celu, którym jest mroczny i znany dotychczas jedynie z legend Pałac. Zainteresowani? Poznajcie En.

ECHO

Odpalając grę wejdziemy w skórę dziewczyny imieniem En, która znajduje się w dziwnym pałacu, tworzącym nasze klony (Echa), pełniące tutaj rolę systemu bezpieczeństwa. Naszym zadaniem będzie przechytrzenie samego siebie oraz wydostanie się z ogromnej budowli.

Interesująco zapowiada się to, że wspomniane klony będą się uczyły naszego stylu gry. Jak zaznaczają deweloperzy: Echa będą zachowywać się jak ty i robić dokładnie to, co sam zrobiłeś. Zatem sposób, w jaki grasz, kształtuje twojego przeciwnika. Jeśli stawiasz na ucieczkę, kolejne Echa staną się szybsze, jeśli stawiasz na skradanie, będą bardziej sprytne, jeśli zaczniesz strzelać, zaczną odpowiadać ogniem. Gra nieustannie reaguje na każdy twój wybór i decyzję.

Zatem pałac będzie monitorował nieustannie nasze ruchy i aplikował je kolejnym klonom. Żeby stworzyć nowe Echo, pałac musi zrestartować system bezpieczeństwa, co oznacza czasowe zaciemnienie. Wówczas możemy działać bezkarnie, ponieważ nie jesteśmy śledzeni, zatem sztuka ma polegać na tym, by umiejętnie wykorzystać takie chwile. – W tym czasie możesz strzelać i robić wszystkie rzeczy, których nie chcesz nauczyć swoich przeciwników – wyjaśnia deweloper.

Studio Ultra Ultra ujawniło niedawno obsadę swojej gry ECHO. Głównej bohaterce En głosu użyczy Rose Leslie (Game of Thrones, The Good Fight), podczas gdy Nick Boulton(Hellblade: Senua’s Sacrifice, seria Mass Effect) wystąpi jako London. Poniższy zwiastun pokazuje fragmenty sesji nagraniowych.

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery: 19 września
  • Producent: Ultra Ultra
  • Wydawca: Ultra Ultra

Na drugiej stronie wielka armia boga ognia.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie