Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Prezenty od EA na 24. rocznicę serii Need for Speed

Need for Speed jest z nami prawie ćwierć wieku. Z tej okazji sporo się dzieje w Need for Speed Payback. Oto szczegóły.

Wszystko rozpoczęło się 31 sierpnia 1994 roku od premiery The Need for Speed na 3DO. Od tego czasu miało miejsce wiele niesamowitych wydarzeń, a każdy z nas ma swoją ulubioną odsłonę serii. Niezależnie od tego, czy jesteście fanami od samego początku, zaczęliście od nielegalnych wyścigów ery Underground, rywalizowaliście z glinami w Hot Pursuit, czy dołączyliście do nas w innym momencie, prawie na pewno macie jakieś wspomnienia związane z Need for Speed – czytamy na oficjalnej stronie serii.

Electornic Arts oraz studio Ghost Games postanowili uczcić 24. rocznicę serii organizując nieco atrakcji w Need for Speed Payback.

Nowy porzucony samochód

W tym tygodniu dostajemy nowy porzucony wóz, który jest doskonale znany z ulic Bayview gry Need for Speed: Underground 2 – to należący do Rachel Nissan 350Z. Siądźcie za kółkiem jednego z najbardziej legendarnych samochodów serii Need for Speed. I pamiętajcie, że znajdziecie go w Fortune Valley tylko przez pewien czas.

Premiery gier na obecny tydzień. 10 najciekawszych propozycji na koniec wakacji

Podwójna gotówka

29 sierpnia będzie świetnym dniem, żeby sobie dorobić, ponieważ na 24 godziny uruchomiona zostaje „Podwójna gotówka”.

Prezenty urodzinowe

31 sierpnia będzie głównym punktem jubileuszowego tygodnia. Zapomnijcie o tradycyjnych promocjach – tego dnia deweloperzy będą po prostu rozdawać prezenty. Wystarczy wyjechać na ulice Fortune Valley, by otrzymać pięć dostaw premium.

To jednak nie wszystko – grajcie w Need for Speed Payback między 31 sierpnia i 3 września, a otrzymacie specjalny dodatek indywidualny – pełną fajerwerków animowaną iluminację podwozia. Jeszcze bardziej upiększcie swoje bryki.

Źródło: EA, opracowanie własne

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%