Bierz za darmo dodatek do Need for Speed z PS Plus. Na konsolach Xbox też za free!

PS-Plus-Need-for-Speed
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5 Xbox Series XOne

Kolejna okazja, by zdobyć za darmo nowe samochody do jednej z części Need for Speed, którą zapewne i tak odebrałeś w ramach PS Plus.

Kto polubił Need for Speed Payback (rozdawana niegdyś w PS Plus), może skorzystać z promocji na dodatek do gry. To pakiet aut, którego cena została obniżona do zera, ale tylko na kilka dni. Warto zatem od razu działać i dodać go do biblioteki. Oferta obowiązuje również w sklepie Xbox.

Dobry prezent do wyścigów z PS Plus

Jeśli zatem jeździsz w Need for Speed Payback, czy to na PlayStation czy na Xbox, warto postawić w garażu nowe samochody. Nie trzeba mieć oczywiście kupionej samej gry. DLC można dodać do biblioteki i trzymać „na później”, gdyby ktoś zdecydował się w przyszłości na zakup wyścigów.

Rozdawane auta kosztują normalnie 18 zł, lecz do 21 listopada można je odebrać za darmo pod poniższymi linkami:

Zerknijcie, jak prezentują się rozdawane samochody:

Niestety, oferta nie dotyczy wersji gry na PC. Na Steam nadal pakiecik kosztuje 18 zł.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie