Obowiązkowy zwiastun dla fanów gier wyścigowych

Obowiązkowy zwiastun dla fanów gier wyścigowych
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

W sieci pojawił się nowy zwiastun Need for Speed Payback, który 10 listopada tego roku zawita na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Tym razem możemy spojrzeć na ulepszony system modyfikacji samochodów, który jest jeszcze większy i bardziej rozbudowany niż w poprzedniej odsłonie NfS.

Żeby dostosować swój pojazd, będziemy musieli zdobyć odpowiednie części. Skąd je wziąć? W miarę postępów w grze będziesz zdobywać części za zwycięstwa w zawodach, ale sklepy z częściami stanowią dobrą alternatywę, kiedy potrzebujesz czegoś konkretnego – czytamy na oficjalnej stronie gry.

W sklepach, obok części poprawiających osiągi, kupimy różne inne przedmioty, takie jak maski, spoilery, błotniki i inne części do modyfikacji. Możemy je zamontować we własnym garażu, lecz sklepy z częściami też oferują taką usługę, dzięki czemu możesz zainstalować kupioną lub wygraną część bez konieczności wracania do swojej bazy.

W miarę postępów w grze pojawi się możliwość zakupu nowych garaży, by zwiększyć liczbę samochodów, jakie można trzymać w swoim wirtualnym magazynie. Po nabyciu wszystkich pięciu garaży otrzymasz dostęp do nieograniczonej wirtualnej powierzchni magazynowej pozwalającej na posiadanie nieograniczonej liczby aut – tłumaczą twórcy gry.

W Need for Speed Payback pojawi się też nowy rodzaj samochodów, który nazwano wrakiWraki to samochody, które stopniowo odbudowujesz, od złomu przez model fabryczny aż po supersamochód. Na początek musisz znaleźć podwozie, a wtedy możesz zacząć pracę nad swoją niepowtarzalną bryką.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie