[Gamescom 2014] NBA 2K15 na screenach 1080p oraz pierwszy gameplay [Aktualizacja #1]

Kolejna odsłona sportowej serii ma powalać grafiką nie tylko na konsolach, lecz również na PC.

W NBA 2K15 technologia napędzająca wersje gry na PS4 i Xboksa One zostanie zastosowana również w edycji tytułu na PC. Wcześniejsza odsłona gry na blaszaki oparta była na past-genowych wydaniach, co oznaczało, że grafika bardziej przypominała to, co widzieliśmy na PlayStation 3 i Xbox 360.

Teraz posiadacze pecetów będą mogli cieszyć się – grając w NBA 2K15 – jakością na miarę konsol nowej generacji. Wydawca tytułu 2K Games wypuścił właśnie pierwsze screeny z nadchodzącej odsłony w jakości 1080p.

Galeria poniżej, a my przypominamy, że światowa premiera NBA 2K15 nastąpi 7 października tego roku. W Polsce tytuł pojawi się trzy dni później – 10 października. Odpalając grę pobawimy się w trybach single oraz multiplayer. Miłym akcentem będzie dla wielu obecność polskiej drużyny – Basket Zielona Góra. Zobaczcie również, jaki koszykarz pojawi się na okładce NBA 2K15.

[Aktualizacja #1]

Podczas Gamescom 2014 można było zobaczyć wersję demonstracyjną NBA 2K15. Serwis IGN uchwycił nieco materiału swoja kamerą i wrzucił do sieci. Choć jakość pozostawia wiele do życzenia, możecie przekonać się jednak, jak poruszają się zawodnicy oraz poczuć klimat rozgrywek.

NBA 2K15 – pierwszy gameplay z Gamescom 2014

 Gamescom 2014 – wiadomości, zapowiedzi, nowości. Wszystko w jednym miejscu

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: