Nascence: Anna’s Songs – mroczny horror na next-geny. Zobaczcie trailer i parę screenów

0 komentarzy

Odpowiedzialne za horror Anna z 2012 studio Dreampainters Software stworzy nową mroczną grę bazującą na tytule sprzed lat. Nowa Anna zmierza na next-geny i PC. Zagramy w nią jeszcze w 2020.

Nascence: Anna’s Songs to nawiązująca do psychologicznego horroru z 2012 mroczna przygodówka z otwartym światem. Tytuł opowiada historię Thomasa, byłego fotografa z Londynu, który przyjeżdża do opuszczonej zagranicznej wioski z tajną misją: ma zwalczyć kult bogini, która wieki temu zdominowała lokalne społeczności. Problem w tym, że wielu chętnych próbowało już to zrobić, ale za każdym razem śmiałkowie znikali gdzieś w bardzo tajemniczych okolicznościach.

Zgodnie z tym, co mówią twórcy, produkcja ma korzystać z zaawansowanych rozwiązań udoskonalających oprawę wizualną, takich jak fotogametria czy AMD CAS, czyli technika zaostrzania grafiki. Całość ma bazować na Unreal Engine 4.

Deweloperzy obiecują, że Nascence wykorzysta możliwości next-genów, na które zmierza – w tytuł zagramy bowiem na PS5 i Xbox Series X, a także na PC. Premiera nowej Anny zapowiedziana jest na koniec 2020. Poniżej możecie obejrzeć trailer i parę screenów z gry. Nie ma w nich raczej nic ekscytującego, ale należy pamiętać, że prace nad tytułem wciąż trwają – na pewno jeszcze trochę brakuje mu do finalnego wyglądu.

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się