Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

PS5 i gry na nową konsolę. „Najlepsze, jakie kiedykolwiek widzieliśmy w historii PlayStation”

Sony jest bardzo pewne gier, jakie pojawią się na premierę PS5 i tuż po niej.

Sony jest pewne gier na next-gena do tego stopnia, że ​​uważa, iż lineup w okresie premiery i nieco później jest najlepszy w historii PlayStation. Takie słowa wypowiedział Eric Lempel, wiceprezes Sony Interactive Entertainment i szef globalnego marketingu.

– Kiedy już wyjdziesz poza wszystkie funkcje PlayStation 5, co czyni sprzęt produktem prawdziwie nowej generacji, chodzi o zawartość. Gry, które pojawią się w oknie startowym i poza nim, są niesamowicie ekscytujące. Powiedziałbym, że to najlepszy lineup, jaki kiedykolwiek widzieliśmy w historii PlayStation, składający się z produkcji naszych zespołów Worldwide Studios oraz naszych partnerów z całego świata – mówi Lempel w rozmowie z GamesIndustry.

Lempel zaznaczył również, że podczas gdy kilka gier na PS5 zostało już ujawnionych, wiele więcej czeka na swoją prezentację.

Cóż, z pewnością PlayStation 5 przyniesie ze sobą sporo ciekawych produkcji, lecz słowa przedstawiciela Sony powinniśmy brać z lekkim przymrużeniem oka. W końcu co innego mógł powiedzieć szef globalnego marketingu? A jakie jest Wasze zdanie – na którą generację PlayStation pojawiły się najlepsze gry na starcie?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się